Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

Szukasz ubezpieczenia samochodu?

Ubezpieczenie mieszkania i domu w AXA "Twoje miejsce"

Wybierz ubezpieczenie mieszkania i domu w AXA, dopasuj je do swoich potrzeb. Sprawdź szczegóły.

Tak jak w przypadku innych rodzajów polis w AXA, tak samo i ubezpieczenie mieszkania lub domu możesz dopasować do swoich potrzeb. Niezależnie od tego czy dopiero budujesz swoją nieruchomość, wynajmujesz ją czy chcesz zabezpieczyć majątek wewnątrz mieszkania - znajdziesz opcję dla siebie.

Podstawowe ubezpieczenie nieruchomości w AXA

Jeśli szukasz polisy, którą potrzebujesz wyłącznie, aby spełnić formalności związane z kredytem hipotecznym lub nie masz większych wymagań co do zabezpieczenia nieruchomości, wybierz podstawowe ubezpieczenie w AXA. Obejmuje one pokrycie kosztów związanych ze szkodami wskutek zdarzeń losowych. Przedmiotem ochrony są wyłącznie mury lub mury wraz z elementami stałymi. Zawsze możesz też zdecydować się na rozszerzenie ochrony o kradzież z włamaniem, rabunek czy stłuczenie elementów szklanych. W podstawowej wersji polisy nieruchomości w AXA przewidziano także ubezpieczenie mienia w garażu czy piwnicy.

W każdym pakiecie możesz rozszerzyć ochronę do tzw. pomoc medyczną 24, która umożliwia między innymi wizyty lekarskie w domu, transport medyczny czy dostawa leków do domu. Taki dodatek okazuje się niezwykle przydatny w trudnych sytuacjach.

Jeśli suma ubezpieczenia wyposażenia przekroczy 20 000 złotych, wtedy możesz liczyć także na atrakcyjne dodatki, takie jak ochrona bagażu w podróży, zwrot kosztów transportu i przechowywania ruchomości w razie wystąpienia szkody czy mienia w razie przepięcia.

Rozszerzenia w ubezpieczeniu nieruchomości w AXA

Wyobraź sobie, że możesz poszerzyć ochronę np. o pokrycie kosztów związanych z udzieleniem pomocy specjalistów w domu, opieką medyczną czy zorganizowaniem transportu do hotelu. To tylko niektóre z przykładów, w których zadziała domowy assistance. Poza tym, AXA proponuje również OC w życiu prywatnym na wypadek wyrządzenia szkody osobie trzeciej.

Formuła All Risk - dla wymagających klientów

Najszerszą możliwą opcją w AXA jest ubezpieczenie mieszkania lub domu w formule All Risk. Tylko w niej, w zakresie ochrony przewidziane są takie zdarzenia jak kradzież zwykła, rażące niedbalstwo, wyrządzenie szkody w formie graffiti czy działanie OC w życiu prywatnym na terenie całego świata.

keyboard_arrow_up