Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

Szukasz ubezpieczenia samochodu?

AXA UBEZPIECZENIA TUiR S.A.

Grupa AXA jest światowym liderem w ubezpieczeniach i zarządzaniu aktywami. W Polsce obecna od 2006 roku. Zobacz, co możesz ubezpieczyć.

Grupa AXA to światowy lider w ubezpieczeniach oraz zarządzaniu aktywami. W Polsce swoje usługi świadczy od ponad czternastu lat, a jej działania mają na celu wzmocnić poczucie spokoju oraz bezpieczeństwa. Tę misję spełniają perfekcyjnie, ponieważ grupa AXA może pochwalić się 5. miejscem wśród ubezpieczycieli działających w Polsce. Imponujący wynik ponad 3 mln klientów robi wrażenie, prawda? A na całym świecie ich liczba sięga ponad 100 milionów.

Za funkcjonowanie grupy AXA w segmencie ubezpieczeń majątkowych odpowiada spółka AXA Ubezpieczenia Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A. Spółka ta łączy w sobie doświadczenie wypracowane przez:

  • BRE Ubezpieczenia TUiR (przejęcie od mBanku w 2015 roku),
  • Liberty Ubezpieczenia (przejecie we wrześniu 2016 roku),
  • AXA Direct (ten oddział Avanssur S.A. został włączony do AXA Ubezpieczenia TUiR w październiku 2016 roku).

AXA Ubezpieczenia TUiR współpracuje zarówno z klientami indywidualnymi, jak i firmami na terenie Polski, a także poza nią. Z ofert ubezpieczeniowych korzystają również międzynarodowe korporacje. 

Na samym początku grupa AXA proponowała wyłącznie ubezpieczenia komunikacyjne, jednak teraz ta oferta jest znacznie szersza. Do dyspozycji masz np.:

keyboard_arrow_up