Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

AXA UBEZPIECZENIA TUiR S.A.

AXA UBEZPIECZENIA

Grupa AXA jest światowym liderem w ubezpieczeniach i zarządzaniu aktywami. W Polsce AXA jest obecna od 2006 roku. Grupa AXA może się pochwalić zajęciem 5. miejsca wśród ubezpieczycieli działających w Polsce z wynikiem ponad 3 mln klientów.
 
Misją AXA na całym świecie, także w Polsce, jest wzmocnienie w posiadaczach polisy poczucia spokoju i bezpieczeństwa. Sposobem na osiągnięcie tego celu jest zaoferowanie rozwiązań, które chronią zarówno samych Klientów, jak i ich najbliższych przed finansowymi skutkami wydarzeń zagrażających życiu, zdrowiu, mieniu i dorobkowi, a także poprzez zarządzanie ich oszczędnościami i aktywami.
 
Za funkcjonowanie Grupy AXA w segmencie ubezpieczeń majątkowych odpowiada spółka AXA Ubezpieczenia Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A. Spółka ta łączy w sobie doświadczenie wypracowane przez:

  • BRE Ubezpieczenia TUiR (przejęcie od mBanku w 2015 roku),
  • Liberty Ubezpieczenia (przejecie we wrześniu 2016 roku),
  • AXA Direct (ten oddział Avanssur S.A. został włączony do AXA Ubezpieczenia TUiR w październiku 2016 roku).

AXA Ubezpieczenia TUiR ma doświadczenie we współpracy z klientami indywidualnymi,  z firmami (zarówno z tymi działającymi na terenie Polski, jak i z firmami prowadzącymi swoją działalność poza granicami RP), a także z międzynarodowymi korporacjami.
 
Polisy oferowane przez AXA Ubezpieczenia TUiR obejmują:
·         majątek osobisty (nieruchomości, bagaż w podróży, samochód),
·         majątek firmowy (mienie firmy),
·         odpowiedzialność cywilną zawodową przewoźnika drogowego.
 
W segmencie ubezpieczeń majątkowych, AXA Ubezpieczenia TUiR ma 4,9% udziału rynkowego, który jest mierzony przypisem składki brutto na koniec 2017 roku.

keyboard_arrow_up