Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

Szukasz ubezpieczenia samochodu?

2018-12-18

Opóźniony lot - jakie odszkodowanie?

Czy wiesz, że możesz ubezpieczyć się przed skutkami opóźnionego lotu?

Wielu z nas podczas urlopu zimowego bądź letniego decyduje się na „naładowanie akumulatorów” poza granicami Polski. Często miejsce podróży jest odległe i aby do niego dotrzeć konieczna jest podróż samolotem.

Co gorsza, przy dalszych destynacjach jeden przelot może poprzedzać kolejny etap takiej podróży, więc opóźniony lot może spowodować, że nie zdążymy na kolejny samolot. I w taki oto nieprzyjemny sposób możemy rozpocząć urlop…

Każdy opóźniony lot możesz reklamować i ubiegać się o odszkodowanie

Spóźniony lot to nie tylko kłopoty na wakacjach

Istnieje także spora grupa osób, dla których podróże samolotem są nieodłącznym elementem ich pracy. Wykorzystują ten sposób transportu na przykład latając na różnego rodzaju konferencje czy ważne spotkania zagraniczne.

W obu przypadkach opóźniony przez przewoźnika lot stanowi duży problem dla podróżującego, często wiążący się ze stratami finansowymi.

Opóźniony lot - jak się ubezpieczyć?

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich podróżnych!

W CUK Ubezpieczenia możesz ubezpieczyć się przed skutkami opóźnionego lotu. Dzięki takiej ochronie zyskasz pewność, że znajdując się w takiej sytuacji nie poniesiesz konsekwencji finansowych tego stanu rzeczy.

Skontaktuj się z nami

Doradca w najbliższej placówce CUK Ubezpieczenia lub na infoliniidoradzi jak to zrobić. Nie czekaj! 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat ubezpieczeń turystycznych, sprawdź nasze pozostałe porady.