Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

2022-07-01

NNW szkolne InterRisk – kompleksowe ubezpieczenie

Wybierz dobrą ofertę NNW ucznia!

NNW szkolne InterRisk – kompleksowe ubezpieczenie

Pierwszy dzwonek na lekcje niedługo zabrzmi. Kompletując szkolną wyprawkę, nie zapominaj o ubezpieczeniu, które będzie chronić Twoje dziecko przez cały rok. Przekonaj się, co przygotowaliśmy dla Ciebie razem z InterRisk, towarzystwem, które należy do VIG. Ubezpieczenie szkolne to dobrowolna polisa, która może uratować Twoje dziecko w trudnej sytuacji zdrowotnej.

Czy Twoje dziecko musi mieć NNW szkolne?

Ubezpieczenie szkolne nie jest obowiązkowe, ale warto je mieć, aby zapewnić dziecku środki na leczenie po nieszczęśliwym wypadku lub w czasie choroby. Pamiętaj, że nie musisz NNW szkolnego kupować w szkole! Możesz skorzystać z oferty indywidualnej i spersonalizować polisę dla Twojego dziecka. Indywidualne ubezpieczenie NNW dla dziecka to pewność, że kupujesz dokładnie to, czego potrzebujesz.
Ubezpieczenie szkolne InterRisk, czyli towarzystwa należącego do VIG, to propozycja, z której warto skorzystać. Po przeanalizowaniu zakresu ochrony oraz ceny, możemy stwierdzić, że to idealne zabezpieczenie Twojego dziecka, zarówno kiedy jest w szkole, jak i uczęszcza na zajęcia poza nią.

Ubezpieczenie szkolne InterRisk gwarantuje wypłatę świadczenia w przypadku wystąpienia nieszczęśliwego wypadku. Ten może skutkować np. uszkodzeniem ciała albo innym trwałym uszczerbkiem na zdrowiu. Co to oznacza w praktyce? InterRisk Edu Plus działa np. kiedy dziecko przewróci się na boisku szkolnym i wybije sobie zęby stałe. To też w niektórych pakietach wsparcie finansowe, kiedy rozbije sobie kolano i będzie konieczne szycie. Dzienne świadczenie jest również wypłacane wtedy, kiedy dziecko trafi do szpitala w wyniku nieszczęśliwego wypadku lub choroby. Dużym plusem jest spory zakres ochrony już przy najniższym możliwym pakiecie, na przykład kupując NNW szkolne za pośrednictwem CUK otrzymujesz gwarancję świadczenia z tytułu pobytu w szpitalu w wyniku nieszczęśliwego wypadku  już od pierwszego dnia hospitalizacji. W efekcie, w wielu sytuacjach otrzymasz wsparcie finansowe, które przyda się na leczenie, materiały opatrunkowe, leki i nie tylko.

Dla kogo jest ubezpieczenie NNW?

Oferta szkolnego ubezpieczenia jest skierowana do rodziców i opiekunów prawnych, dla których gotowe pakiety proponowane przez placówkę mają za mały zakres ochrony. Oferta przygotowana przez CUK oparta jest na specjalnych warunkach cenowych i szerokim zakresie ochrony.
Dziecko jest objęte ochroną codziennie, niezależnie od miejsca pobytu. Dzięki temu działa nie tylko w szkole, ale także podczas wycieczki, ferii, wakacji oraz obozów.

Co ciekawe, jeśli zdecydujesz się na indywidualne ubezpieczenie Edu Plus dla dziecka, możesz ubezpieczyć zarówno malucha w wieku przedszkolnym, ucznia, jak i studenta. Zakres ochrony dopasujesz do jego aktualnego wieku oraz stylu życia.

ZAMÓW ROZMOWĘ
Z DORADCĄ

Jak chroni podstawowy wariant ubezpieczenia szkolnego?

W zakresie podstawowym NNW szkolnego znajdziesz przede wszystkim kompleksową ochronę zdrowia Twojego dziecka. Jeśli dozna trwałego uszczerbku na zdrowiu w wyniku nieszczęśliwego wypadku, otrzymasz odszkodowanie za procent tego uszczerbku na zdrowiu.

Warto jednak wspomnieć, że najczęściej za hospitalizację, ubezpieczyciele wypłacają świadczenie dopiero po 3. dniu pobytu. NNW szkolne w InterRisk to wypłata już od 1. dnia pobytu w szpitalu w wyniku nieszczęśliwego wypadku, jeśli pobyt trwa co najmniej 2 dni. Możesz liczyć na świadczenie w wysokości nawet do 150 złotych za każdy dzień pobytu w szpitalu. Przykładowo, jeśli Twoje dziecko trafi do szpitala na obserwację po urazie i będzie tam przez 3 dni, otrzymasz 450 złotych odszkodowania.

Zakres ochrony ubezpieczenia NNW jest bardzo szeroki. Możesz liczyć na wsparcie w takich sytuacjach:

  • borelioza na skutek ugryzienia przez kleszcza - świadczenie w wysokości nawet 1000 złotych, pokrycie kosztów związanych z wizytami i badaniami,
  • zakup protez, sprzętu rehabilitacyjnego, zleconych okularów czy aparatu słuchowego,
  • pogryzienie przez psa,
  • użądlenie przez owady,
  • oparzenie lub odmrożenie ciała,
  • zdiagnozowana wada wrodzona serca.

Nasze szkolne ubezpieczenie NNW to także assistance, który odpowiada za organizację pomocy medycznej i informatycznej. Twoje dziecko z powodu nieszczęśliwego wypadku było przez dłuższy czas nieobecne w szkole? Zapewniamy indywidualne korepetycje, aby nadrobiło zaległości i nie pogorszyło wyników w nauce.

Wyczynowe uprawianie sportu a NNW szkolne

Wielu ubezpieczycieli uwzględnia wyczynowe uprawianie sportu w rozszerzeniach podstawowej polisy. Oznacza to, że jeśli Twoje dziecko uczęszcza na treningi pływackie, piłki nożnej czy należy do jakiegokolwiek innego klubu sportowego, nie dostanie ono odszkodowania, jeśli stanie się coś złego, bez dodatkowej klauzuli. Inaczej jest jednak w przypadku ubezpieczenia NNW w InterRisk. Możesz liczyć na kompleksową ochronę, bez dodatkowych opłat. Takie rozwiązanie gwarantuje pełne bezpieczeństwo w trakcie zawodów czy treningów.

InterRisk ubezpieczenia szkolne - zgłoszenie szkody

Rodzice, którzy kupili InterRisk Edu Plus online, mogą skontaktować się telefonicznie z towarzystwem i zgłosić szkodę. Jest to również możliwe w pełni elektronicznie. Wystarczy wejść na stronę internetową towarzystwa, a następnie uzupełnić niezbędne informacje. Przyda się numer polisy, dokładna data i miejsce zdarzenia, a także opis okoliczności. Jeśli o szkodzie została powiadomiona policja albo karetka, też muszą się znaleźć takie informacje w zgłoszeniu szkody w ubezpieczeniu szkolnym InterRisk.
Zachęcamy do pobrania aplikacji CUK Ubezpieczenia, w której bez problemu w szczegółach polisy znajdziesz numer telefonu, pod który możesz się zgłosić w razie wystąpienia szkody.

InterRisk ubezpieczenie szkolne - cennik

Ubezpieczenie szkolne to niewielki koszt, a co ważne, płacisz za niego tylko raz w roku. Jeśli otrzymasz gotowy pakiet od wychowawcy Twojego dziecka, koniecznie sprawdź, czy w tej samej cenie otrzymasz szerszy pakiet w indywidualnej polisie. 
Ubezpieczenie NNW w InterRisk kosztuje już od 29 złotych rocznie. Ochrona trwa przez rok od momentu wystawienia polisy.

Jak kupić szkolne ubezpieczenie InterRisk?

Wystarczy zaledwie kilka minut, aby kupić ubezpieczenie Edu Plus. Do dyspozycji masz kalkulator NNW, w którym szybko wybierzesz jedną z dwóch opcji: NNW dziecka (które uczęszcza do żłobka albo przedszkola) albo NNW szkolne (dla uczniów i studentów).

Następnym krokiem jest wybór zakresu ubezpieczenia. Wszystkie informacje masz w czytelnej i intuicyjnej tabelce. Pamiętaj o tym, że na polisie dla dziecka nie warto oszczędzać - w najwyższym pakiecie to zaledwie kilkanaście złotych miesięcznie. Wybór odpowiednio wysokiej sumy ubezpieczenia gwarantuje dobrą ochronę Twojej pociechy. 

Po wyborze pakietu, trzeba uzupełnić dane osobowe, które są niezbędne do zawarcia umowy ubezpieczenia. Po weryfikacji danych, możesz zapłacić online, bez wychodzenia z domu. Ubezpieczenie szkolne InterRisk zostanie wysłane do Ciebie na podany adres mailowy - to potwierdzenie polisy.

Jak wypowiedzieć polisę NNW szkolne w InterRisk?

NNW szkolne dla dziecka jest ubezpieczeniem dobrowolnym. Takie polisy nie wznawiają się automatycznie, nie ma więc obowiązku składania wypowiedzenia umowy. Z końcem okresu ochrony polisa zostaje rozwiązana. Jeżeli chcemy ubezpieczyć dziecko na kolejny rok szkolny – musimy zawrzeć nową umowę ubezpieczenia.  

Gdzie ubezpieczyć dziecko od NNW?

Zainteresowało Cię ubezpieczenie szkolne, które proponuje firma ubezpieczeniowa InterRisk? NNW szkolne kupisz online, przez telefon i w każdej placówce CUK Ubezpieczenia!

Oceń artykuł

0
(0)