Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

Szukasz ubezpieczenia samochodu?

2019-08-13

NNW szkolne InterRisk – kompleksowe ubezpieczenie

Wybierz dobrą ofertę NNW ucznia!

Pierwszy dzwonek na lekcje niedługo zabrzmi. Kompletując szkolną wyprawkę, nie zapominaj o ubezpieczeniu, które będzie chronić Twoje dziecko przez cały rok. Przekonaj się, co przygotowaliśmy dla Ciebie razem z Interrisk.

NNW szkolne chroni ucznia cały rok - nie tylko w szkole i nie tylko podczas lekcji. Wybierz dobre ubezpieczenie dziecka.
NNW szkolne chroni ucznia cały rok - nie tylko w szkole i nie tylko podczas lekcji. Wybierz dobre ubezpieczenie dziecka.

Czy Twoje dziecko musi mieć NNW szkolne?

Ubezpieczenie szkolne nie jest obowiązkowe, ale warto je mieć, aby zapewnić dziecku środki na leczenie po nieszczęśliwym wypadku lub w czasie choroby. Pamiętaj, że nie musisz NNW szkolnego kupować w szkole! Możesz skorzystać z oferty indywidualnej i spersonalizować polisę dla Twojego dziecka. Indywidualne ubezpieczenie NNW dla dziecka to pewność, że kupujesz dokładnie to, czego potrzebujesz.

Dla kogo jest ubezpieczenie NNW?

Co ciekawe, jeśli zdecydujesz się na indywidualną polisę NNW dla dziecka, możesz ubezpieczyć zarówno malucha w wieku przedszkolnym, ucznia, jak i studenta. Zakres ochrony dopasujesz do jego aktualnego wieku oraz stylu życia.

Jak chroni podstawowy wariant ubezpieczenia szkolnego?

W zakresie podstawowym NNW szkolnego znajdziesz przede wszystkim kompleksową ochronę zdrowia Twojego dziecka. Jeśli dozna trwałego uszczerbku na zdrowiu w wyniku nieszczęśliwego wypadku, otrzymasz odszkodowanie za procent tego uszczerbku na zdrowiu.

Warto jednak wspomnieć, że najczęściej za hospitalizację, ubezpieczyciele wypłacają świadczenie dopiero po 3. dniu pobytu. NNW szkolne w InterRisk to wypłata już od 1. dnia w wysokości nawet do 150 złotych. Przykładowo, jeśli Twoje dziecko trafi do szpitala na obserwację po urazie i będzie tam przez 3 dni, otrzymasz 450 złotych odszkodowania.

Twoje dziecko jest energiczne nie tylko w szkole? Zakres ochrony ubezpieczenia NNW jest bardzo szeroki. Możesz liczyć na wsparcie w takich sytuacjach:

    • borelioza na skutek ugryzienia przez kleszcza - świadczenie w wysokości nawet 1000 złotych, pokrycie kosztów związanych z wizytami i badaniami,
    • zakup protez, sprzętu rehabilitacyjnego, okularów czy aparatu słuchowego,
    • pogryzienie przez psa,
    • użądlenie przez owady,
    • oparzenie lub odmrożenie ciała,
    • zdiagnozowana wada wrodzona serca.

Nasze ubezpieczenie NNW to także Assistance, który odpowiada za organizację pomocy medycznej, rehabilitacyjnej i informatycznej. Twoje dziecko z powodu nieszczęśliwego wypadku było przez dłuższy czas nieobecne w szkole? Zapewniamy indywidualne korepetycje, aby nadrobiło zaległości i nie pogorszyło wyników w nauce.

Wyczynowe uprawianie sportu a NNW szkolne

Wielu ubezpieczycieli uwzględnia wyczynowe uprawianie sportu w rozszerzeniach podstawowej polisy. Oznacza to, że jeśli Twoje dziecko uczęszcza na treningi pływackie, piłki nożnej czy należy do jakiegokolwiek innego klubu sportowego, nie dostanie ono odszkodowania, jeśli stanie się coś złego, bez dodatkowej klauzuli. Inaczej jest jednak w przypadku ubezpieczenia NNW w InterRisk. Możesz liczyć na kompleksową ochronę, bez dodatkowych opłat. Takie rozwiązanie gwarantuje pełne bezpieczeństwo w trakcie zawodów czy treningów.

Ile kosztuje ubezpieczenie dla ucznia?

Ubezpieczenie szkolne to niewielki koszt, a co ważne, płacisz za niego tylko raz w roku. Jeśli otrzymasz gotowy pakiet od wychowawcy Twojego dziecka, koniecznie sprawdź, czy w tej samej cenie otrzymasz szerszy pakiet w indywidualnej polisie. 

Ubezpieczenie NNW w InterRisk kosztuje już od 21 złotych rocznie. Ochrona trwa od początku września do końca wakacji w kolejnym roku.

Gdzie ubezpieczyć dziecko od NNW?

NNW szkolne kupisz online, przez telefon i w każdej placówce CUK Ubezpieczenia!

keyboard_arrow_up