Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

NNW szkolne InterRisk – kompleksowe ubezpieczenie

2019-08-13

Pierwszy dzwonek na lekcje niedługo zabrzmi. Kompletując szkolną wyprawkę, nie zapominaj o ubezpieczeniu, które będzie chronić Twoje dziecko przez cały rok. Przekonaj się, co przygotowaliśmy dla Ciebie razem z Interrisk.

NNW szkolne chroni ucznia cały rok - nie tylko w szkole i nie tylko podczas lekcji. Wybierz dobre ubezpieczenie dziecka.

Czy Twoje dziecko musi mieć NNW szkolne?

Ubezpieczenie szkolne nie jest obowiązkowe, ale warto je mieć, aby zapewnić dziecku środki na leczenie po nieszczęśliwym wypadku lub w czasie choroby. Pamiętaj, że nie musisz NNW szkolnego kupować w szkole! Możesz skorzystać z oferty indywidualnej i spersonalizować polisę dla Twojego dziecka. Indywidualne ubezpieczenie NNW dla dziecka to pewność, że kupujesz dokładnie to, czego potrzebujesz.

Jak chroni podstawowy wariant ubezpieczenia szkolnego?

W zakresie podstawowym NNW szkolnego znajdziesz przede wszystkim kompleksową ochronę zdrowia Twojego dziecka. Jeśli dozna trwałego uszczerbku na zdrowiu w wyniku nieszczęśliwego wypadku, otrzymasz odszkodowanie za procent tego uszczerbku na zdrowiu.

Pobyt w szpitalu bywa kłopotliwy, ale z naszym ubezpieczeniem zdrowotnym dziecko ma prawo do świadczenia szpitalnego. Choć to ubezpieczenie NNW, powodem hospitalizacji nie musi być nieszczęśliwy wypadek. Świadczenie otrzymujesz także w przypadku zwykłego zachorowania, które skończy się pobytem w szpitalu.

Twoje dziecko często wpada w tarapaty? Zakres ochrony ubezpieczenia szkolnego NNW jest bardzo szeroki. Możesz liczyć na wsparcie także w przypadku oparzenia, odmrożenia, pogryzienia przez psa, pokąsania, ukąszenia i użądlenia.

Nasze ubezpieczenie NNW to także Assistance, który odpowiada za organizację pomocy medycznej, rehabilitacyjnej i informatycznej. Twoje dziecko z powodu nieszczęśliwego wypadku było przez dłuższy czas nieobecne w szkole? Zapewniamy indywidualne korepetycje, aby nadrobiło zaległości i nie pogorszyło wyników w nauce.

Dla kogo ubezpieczenie szkolne?

Twoje dziecko nie musi być uczniem, aby skorzystać z NNW szkolnego. Polisa sprawdza się także jako ubezpieczenie przedszkolaka oraz młodszego dziecka w żłobku.

Czy ubezpieczenie NNW chroni dziecko w czasie zajęć sportowych?

Każda polisa NNW ucznia kupiona przez stronę dziecko.cuk.pl zawiera rozszerzenie o wyczynowe uprawianie sportu. Nawet w pakiecie podstawowym klauzula nie wymaga żadnej dopłaty do składki. Takie rozwiązanie gwarantuje ochronę Twojego dziecka w czasie treningu piłki ręcznej czy zawodów lekkoatletycznych.

Ile kosztuje ubezpieczenie dla ucznia?

Ubezpieczenie szkolne to niewielki koszt, a co ważne, płacisz za nie tylko raz w roku. Składka roczna zaczyna się już od 35 zł dla sumy ubezpieczenia 16 tys. zł. To nieduża cena za ubezpieczenie NNW na 12 miesięcy. Ochrona trwa od początku września do końca wakacji w kolejnym roku.

Gdzie ubezpieczyć dziecko od NNW?

NNW szkolne kupisz online, przez telefon i w każdej placówce CUK Ubezpieczenia!

Skontaktuj się z CUK Ubezpieczenia, aby poznać ceny polis dopasowane do Ciebie. Zadzwoń lub przyjdź do placówki.
keyboard_arrow_up