Ubezpieczenia - Radom, Witolda 7 lokal 014 Pawilony Rosa - CUK

5
(5)

Adres

Witolda 7 lokal 014 Pawilony Rosa
26-600 Radom

Poniedziałek - Piątek 9:00-18:00
Sobota 10:00-13:00

WYZNACZ TRASĘ

Znajdź najtańsze
ubezpieczenie dla siebie

Znajdź najtańsze
ubezpieczenie dla siebie

 • 1
  Porównaj 40 Towarzystw
  w jednym miejscu
 • 2
  Odbierz pełne wsparcie i pomoc
  w zaufanej placówce
 • 3
  Kup polisę bez wychodzenia
  z domu!
Polecam każdemu, kto szuka niebanalnego rozwiązania. Pani Ania Skomiał zawsze dobrze mi doradza. Kiedy chcę samo OC, wiem że będę mieć najtańsza ofertę, kiedy chcę zabezpieczyć dom lub auto wiem, że oferty będą dopasowane do moich potrzeb. Jestem zadowolona z usług Pani Ani.

A B

Miła obsługa, dogodny dojazd. Ubezpieczam samochody od wielu lat. Jestem bardzo zadowolony z ofert, które dostaję jak kończy mi się OC samochodu.

Tomek

Polecam niskie ceny i mila obsluga

MOCNY RAP

Polecam w 100%

Paulina

Skontaktuj się z placówką

Skontaktuj się z nami. Odpowiemy na Twoje wszystkie pytania. Otrzymasz pełne wsparcie SUPERSPECJALISTY

Doradcy w placówkach CUK działają z zachowaniem wszelkich możliwych zasad bezpieczeństwa
i ochrony przed COVID-19.

Polisę kupisz bezpośrednio u doradcy w placówce lub zdalnie przez telefon. Zapraszamy!

Oszczędzaj porównując oferty i przyjdź do biura CUK w Radomiu!

Czy wiesz, że porównując ubezpieczenia możesz zaoszczędzić nawet kilkaset złotych? Samodzielne dotarcie do ofert różnych towarzystw może być kłopotliwe i czasochłonne. Ciężko na własną rękę zgromadzić portfolio wielu towarzystw. Dlatego przyjdź do placówki multiagencji CUK w Radomiu przy ulicy Witolda 7. Nasi agenci czekają na Ciebie w biurze numer 0.14 w Pawilonach Rosa. Wspólnie rozpatrzymy polisy ubezpieczeniowe nawet 30. towarzystw i wybierzemy razem taką, która będzie maksymalnie dopasowana do Twoich potrzeb. Znajdziemy ubezpieczenie, które nie będzie mocno obciążało Twojego budżetu, a jednocześnie zapewniało Ci odpowiednią ochronę.

Ubezpieczenia komunikacyjne w CUK

W biurze CUK w Radomiu kupisz ubezpieczenia różnych typów. Przedstawimy Ci ubezpieczenia dla Twojego samochodu, ale i motocykla czy roweru. Wśród polis komunikacyjnych znajdziesz m.in.:

W ramach dobrowolnych ubezpieczeń komunikacyjnych możesz u nas kupić polisę przygotowaną z firmą TU Europa pod nazwą CUK Assistance. To oferta tylko dla klientów CUK, która przewiduje jedną z najszerszych na rynku opcji holowania pojazdu – nawet do 2000 km w Polsce i Europie.

Sprawdź ubezpieczenia nieruchomości

Nasi agenci przedstawią także ubezpieczenia nieruchomości, m.in. ubezpieczenie mieszkań, ubezpieczenie domów, a także domów w budowie czy domków letniskowych. Wspólnie z naszymi agentami dobierzesz pakiet, który zapewni Ci odpowiednią ochronę i umożliwi zabezpieczenie się przed negatywnymi skutkami działania np. sił przyrody czy osób trzecich.

Zabezpiecz siebie i bliskich

Jeśli od dawna szukałeś ubezpieczenia na życie i zdrowie, to trafiłeś w odpowiednie ręce. Nasi agenci w biurze w Radomiu przy ulicy Witolda 7 podpowiedzą, którą ofertę wybrać i na jaki zakres ochrony się zdecydować. Możesz kupić u nas zarówno ubezpieczenie zdrowotne, jak i zabezpieczenie kredytu czy specjalnie przygotowane polisy dla klientów CUK.

Pierwszym z nich jest ubezpieczenie NNW szkolne, przygotowane przez firmę InterRisk. Możesz wybrać spośród kilku wariantów, by mieć pewność, że Twoje dziecko otrzyma odpowiednią ochronę. To, co wyróżnia naszą polisę to m.in. rozszerzenie o wyczynowe uprawianie sportów w ramach wszystkich pakietów.

Kolejne ubezpieczenie dostępne tylko w CUK to polisa Bezpieczni w drodze, która zapewnia ochronę kierowcom, pasażerom, ale i pieszym. W ramach najwyższego pakietu możesz liczyć na świadczenie w wysokości 500 tys. zł w razie całkowitej i trwałej niezdolności do pracy lub śmierci w wypadku komunikacyjnym.

Podróżuj bezpiecznie

Jeśli wybierasz się w podróż, najpierw wybierz się do biura CUK w Radomiu. Nasi agenci ubezpieczeniowi zaproponują Ci ubezpieczenie turystyczne dostosowane do miejsca wyjazdu oraz formy wypoczynku.

Zabezpiecz swoje przedsiębiorstwo

Zapytaj naszych agentów ubezpieczeniowych w Radomiu o ubezpieczenie dla firm czy ubezpieczenie rolne. Możesz u nas dostać nie tylko OC zawodu, czy OC rolnika, ale także ubezpieczenie floty czy ubezpieczenie upraw.

Skorzystaj z MOCY Rabatów

To specjalna akcja promocyjna, obejmująca wiele segmentów i ofert różnych towarzystw. Sprawdź, jak nasi agenci w punkcie w Radomiu pomogą Ci zaoszczędzić! Zapraszamy do naszego biura w Pawilonach Rosa!

Twoje ubezpieczenie w SUPERcenie

Chcesz ubezpieczyć swój dom lub samochód? A może wybierasz się w podróż?
Przyjazny Świat Ubezpieczeń istnieje naprawdę. Sprawdź, ile Ty możesz zaoszczędzić!

samochód

Ubezpieczenie
samochodu

Sprawdź korzystne oferty ubezpieczeń OC, AC, NNW i assistance.

SPRAWDŹ CENĘ
dom

Ubezpieczenie
nieruchomości

Nie przepłacaj za ubezpieczenie domu lub mieszkania.

SPRAWDŹ CENĘ
rower

Ubezpieczenie
roweru

Ubezpiecz rower i siebie — ciesz się bezpieczną jazdą.

SPRAWDŹ CENĘ
serce

Ubezpieczenie
życia i zdrowia

Ubezpiecz siebie i bliskich oraz chroń to, co najważniejsze.

Czytaj więcej
samolot

Ubezpieczenie
turystyczne

Chroń zdrowie i cenne przedmioty podczas podróży.

WIĘCEJ
motocykl

Ubezpieczenie
motocyklowe

Sprawdź oferty OC, AC, NNW, assistance dla jednośladów.

SPRAWDŹ CENĘ
nnw dziecka

Ubezpieczenie
NNW dziecka

Pełna ochrona Twojego dziecka 24 godziny na dobę.

SPRAWDŹ CENĘ
teczka

Ubezpieczenie
firmowe

Sprawdź ubezpieczenia dające spokój w prowadzeniu biznesu.

Czytaj więcej
rolnictwo

Ubezpieczenie
rolnicze

Jako rolnik dobrze wiesz, jak nieprzewidywalna jest to branża.

Czytaj więcej