Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ WZAJEMNYCH „TUZ”

12.04.2018
TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ WZAJEMNYCH „TUZ”

Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych „TUZ” posiada wyłącznie polski kapitał. Jest obecne na terenie całego kraju. Posiada dobrze rozwiniętą sieć sprzedaży. Ubezpieczyciel działa za pośrednictwem 13 oddziałów i przedstawicielstw oraz blisko 1000 pośredników i osób wykonujących czynności agencyjne, zawierając umowy ubezpieczenia na rzecz Towarzystwa.

Klienci, którzy przystępują do TUW „TUZ” stają się jednocześnie jego udziałowcami, co sprawia, że Towarzystwo cieszy się ich uznaniem i zaufaniem. Celem TUW „TUZ” jest, aby jego klienci mieli poczucie bezpieczeństwa i stabilności finansowej, na co wpływ ma sprawnie działający system likwidacji szkód.

Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych „TUZ” w swojej ofercie posiada pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych obejmujących ubezpieczenia OC, AC, NNW, ubezpieczenia graniczne oraz Zieloną Kartę.

Ponadto został opracowany specjalny pakiet, przygotowany we współpracy z podmiotami kościelnymi tak, aby w jak najlepszym stopniu zapewnić ochronę kierowcom oraz pojazdom należącym do podmiotów kościelnych oraz osobom duchownym.

Skontaktuj się z nami:

Zamów rozmowę lub zadzwoń: 22 33 00 300
Znajdź placówkę
Zapytaj o produkt lub współpracę Odpowiemy najszybciej, jak to możliwe
Sprawdź OC/AC na autobez wychodzenia z domu.