Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ WZAJEMNYCH „TUW”

12.04.2018
TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ WZAJEMNYCH „TUW”

Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych „TUW” opierające swoją działalność o wielowiekową tradycję wzajemności ubezpieczeniowej, powstało w 1992 roku i zgodnie z wpisem do rejestru towarzystw wzajemnych to Towarzystwo nr 1.

16 marca 1992 roku wypisano pierwszą polisę ubezpieczeniową i od tego momentu Towarzystwo rozpoczęło działalność nastawioną nie tylko na zapewnienie ochrony ubezpieczeniowej dla członków towarzystwa, którzy ubezpieczają u nas swoje mienie, lecz również na budowanie więzi środowiskowych i wzmacnianie tendencji samorządowych w naszym społeczeństwie.

Oparcie się na zasadach działalności „non-profit” – działalności bez wypłaty zysków, pozwoliło Towarzystwu na konsekwentny rozwój. W rankingu wszystkich towarzystw ubezpieczeniowych w Polsce działających w dziale II nasze Towarzystwo zajmuje 11 pozycję, a wśród towarzystw ubezpieczeń wzajemnych niezmiennie jesteśmy na 1 miejscu.

W światowym rankingu towarzystw ubezpieczeń wzajemnych w 2010 roku, wśród 500 największych ubezpieczycieli, TUW „TUW” zajmowało 450 pozycję.

Naszym wyróżnikiem spośród wszystkich zakładów ubezpieczeniowych stały się Związki Wzajemności Członkowskiej – organizacje środowiskowe, które umożliwiają naszym członkom nie tylko uzyskanie ochrony ubezpieczeniowej za rozsądną stawkę lecz także wpływ na jego rozwój i na zapadające decyzje.

Ochroną ubezpieczeniową obejmujemy: KIEROWCÓW: Autocasco, OC posiadacza pojazdu mechanicznego, NNW, Zielona Karta, ubezpieczenie pomocy w podróży- Assistance ROLNIKÓW: budynki gospodarstwa rolnego, odpowiedzialność cywilna rolnika, kompleksowe ubezpieczenie "Bezpieczna Zagroda", uprawy i zwierzęta (w tym z dopłatami), mienie w gospodarstwie rolnym, Agrocasco (maszyny i sprzęt rolniczy), drób, kompleksowe ubezpieczenie dla przedsiębiorców rolnych - "Bezpieczny Agrobiznes" RODZINY: dom i mieszkanie ruchomości, odpowiedzialność cywilna w życiu prywatnym, ochrona prawna, następstwa nieszczęśliwych wypadków, assistance dom, ubezpieczenie szyb i innych przedmiotów szklanych od stłuczenia, domki letniskowe, budowle i mała architektura, dom w budowie.   FIRMY: kompleksowe ubezpieczenia "Bezpieczna firma w TUW-ie" majątkowe, techniczne, odpowiedzialności cywilnej, osobowe, transportowe

Skontaktuj się z nami:

Zamów rozmowę lub zadzwoń: 22 33 00 300
Znajdź placówkę
Zapytaj o produkt lub współpracę Odpowiemy najszybciej, jak to możliwe
Sprawdź OC/AC na autobez wychodzenia z domu.