Ubezpieczenie nieruchomości w TUW - zabezpieczenie dla rodzin

Sprawdź, na co możesz liczyć, wykupując ubezpieczenie nieruchomości w TUW. Zabezpiecz mieszkanie, dom czy budynek w budowie, a także wyposażenie nieruchomości!

Ochroną w TUW możesz objąć domy mieszkalne, mieszkania oraz budynki gospodarcze. Bez problemu zabezpieczysz również domki letniskowe oraz różnego rodzaju wyposażenie Twojej nieruchomości. Sprawdź, na co możesz liczyć, wykupując ubezpieczenie nieruchomości w TUW.

Kompleksowa ochrona Twojego domu i mieszkania

Ubezpieczenie nieruchomości w TUW obejmuje wiele zdarzeń losowych, w tym pożar, zalanie czy huragan. Poza tym, możesz rozszerzyć polisę o powódź. Ochroną objęte są nie tylko mury, ale również stałe elementy oraz ruchomości domowe np. od kradzieży. W ubezpieczeniu uwzględnić możesz również inne przedmioty należące do Twojej nieruchomości, np. instalację fotowoltaiczną, altanę ogrodową, meble tarasowe itd.

Ochrona domu w budowie

Jeśli jesteś właścicielem budynku, który dopiero jest w budowie, także możesz go ubezpieczyć w TUW. Jeśli pojawią się skutki huraganu, uderzenia pioruna czy pożaru - otrzymasz odszkodowanie, dzięki któremu usuniesz szkody czy zabezpieczysz nieruchomość.