Skąd zdobywają wiedzę multiagenci?

05.12.2019

W świecie ubezpieczeń zmiany zachodzą szybko, a multiagent musi je w takim samym tempie wprowadzać w życie. Czy wiesz, jak najlepiej zdobywać aktualną wiedzę z branży? Przedstawiamy, jak w CUK Ubezpieczenia dbamy o szkolenie naszych multiagentów.

Nasi specjaliści wiedzy produktowej na bieżąco organizują szkolenia zdalne dla wszystkich multiagentów w CUK Ubezpieczenia.

Multiagent oznacza ciągły rozwój

Agent ubezpieczeniowy to specjalista w bardzo szerokiej dziedzinie, jaką oczywiście są ubezpieczenia. Zna oferty i OWU produktów w swoim towarzystwie. Z kolei multiagent posiada taką wiedzę nie o jednym towarzystwie, ale o wszystkich towarzystwach, z którymi współpracuje. W przypadku CUK Ubezpieczenia to aż 30 różnych ubezpieczycieli! Każdy z nich wprowadza nowe produkty, oferty sezonowe czy co jakiś czas zmienia warunki istniejących już polis. Multiagent musi być na bieżąco ze wszystkimi zmianami, aby mieć pewność, że jego klient otrzyma ubezpieczenie skrojone na miarę.

Dobry start w branży

Najważniejsze to dobrze zacząć – w CUK Ubezpieczenia wszyscy nasi świeżo upieczeni multiagenci biorą udział w szkoleniach początkowych. To seria spotkań, podczas których kompleksowo wprowadzamy w świat ubezpieczeń. Wspólnie omawiamy sprzedawane w CUK polisy i przepracowujemy różne scenariusze. Wstępując do grona naszych pracowników, masz szansę gruntownie poznać rynek ubezpieczeń.

Szkolimy praktycznie – uczymy także korzystania z naszych autorskich systemów np. WebCUK, które na co dzień ułatwiają pracę multiagentom. Kompleksowa obsługa polis staje się dzięki nim bardzo intuicyjna.

Szkolenia, szkolenia i jeszcze raz szkolenia

Praktyka czyni mistrza. W CUK Ubezpieczenia wiemy, jak ważne jest ciągłe doskonalenie się i zdobywanie nowych umiejętności. Z tego właśnie powodu z radością organizujemy regularne spotkania dla naszych multiagentów. Najważniejszym z nich jest Akademia Partnera czyli program szkoleniowy dla franczyzobiorców prowadzących placówki pod logo CUK. W trakcie cyklu spotkań rozmawiamy nie tylko o ubezpieczeniach. To okazja do podniesienia kwalifikacji z obszaru zarządzania, rekrutacji czy marketingu. W CUK Ubezpieczenia rozwijasz kompetencje kompleksowo!

Zdobywaj wiedzę zdalnie

W naszej multiagencji możesz zdobywać specjalistyczną wiedzę, nie wychodząc z własnego biura! To wszystko za sprawą szkoleń zdalnych, które regularnie organizujemy dla multiagentów CUK. Spotkaniom online przewodzą nasi specjaliści wiedzy produktowej lub przedstawiciele towarzystw ubezpieczeniowych. Co ważne, w czasie szkoleń zdalnych możesz zadawać pytania na czacie, a prowadzący od razu odniesie się do Twoich wątpliwości. Dzięki dobrodziejstwom e-learningu czyli uczeniu się przez Internet masz stały dostęp do ubezpieczeniowych aktualności z pewnego źródła.