2023-11-06

CUK Ubezpieczenia Multiagencją Miesiąca!

CUK Ubezpieczenia nagrodzone za zaangażowanie w rozwój agentów i poszerzenie oferty produktowej.

CUK Ubezpieczenia Multiagencją Miesiąca!

Redakcja Gazety Ubezpieczeniowej wyróżniła nas za podjęcie inicjatyw rozwijających agentów oraz poszerzenie produktów z dedykowanej serii "Bezpieczni z CUK".

W ramach pierwszej inicjatywy, wdrożyliśmy program kompetencyjny dla agentów „CUK i Partnerzy”. Ma on na celu pogłębianie wzajemnych relacji i rozwijanie umiejętności pośredników. Więcej szczegółów na temat spotkań dla partnerów znajdziesz tutaj.

Drugim osiagnięciem, za które otrzymaliśmy wyróżnienie było poszerzenie linii produktowej "Bezpieczni z CUK" o ubezpieczenie dla kredytobiorców. Produkt "CUK dla Kredytobiorców" został opracowany we współpracy z Compensą Życie i pozwala na zabezpieczenie spłaty zobowiązania finansowego. Świadczenie zostanie wypłacone w razie śmierci, poważnego zachorowania i całkowitej trwałej niezdolności ubezpieczonego do pracy w następstwie nieszczęśliwego wypadku lub choroby.

Nawiąż współpracę z CUK

CUK Ubezpieczenia to dynamicznie rozwijająca się agencja ubezpieczeniowa, która oferuje szeroką gamę produktów dla klientów indywidualnych i biznesowych. Jeśli szukasz partnera, który zapewni Ci wsparcie i rozwój, CUK Ubezpieczenia jest idealną opcją dla Ciebie. Nie czekaj i wypełnij formularz współpracy już dziś!

Poznaj szczegóły współpracy

Zostaw kontakt, oddzwonimy
od poniedziałku do piątku w przeciągu 48h.
Na adres e-mail będziemy wysyłać ciekawe materiały dotyczące branży i możliwej współpracy.

Klauzula informacyjna RODO