2023-10-20

Rusza cykl spotkań "CUK i Partnerzy". Multiagencja wspólnie z Towarzystwami wspiera rozwój swoich partnerów

Nowa inicjatywa szkoleniowa dla Partnerów CUK! Spotkania będą odbywać się w wybranych miastach Polski do końca 2024. r.

Rusza cykl spotkań "CUK i Partnerzy". Multiagencja wspólnie z Towarzystwami wspiera rozwój swoich partnerów

Współpraca i rozwijanie umiejętności to główne założenia nowego cyklu spotkań, skierowanego do partnerów CUK Ubezpieczenia. Projekt "CUK i Partnerzy" będzie odbywał się w wybranych miastach do końca 2024 roku na terenie całego kraju. Jego celem jest zwiększenie sprzedaży i zbudowanie konkurencyjności poprzez wiedzę obsługową, marketingową i produktową. Inicjatywa będzie realizowana we współpracy z przedstawicielami Towarzystw Ubezpieczeniowych.  Spotkania to także przestrzeń do wymiany doświadczeń i budowania relacji biznesowych.

Bez względu na formę współpracy z agentami czujemy się odpowiedzialni za wyniki i pragniemy wspierać partnerów w osiąganiu najlepszych rezultatów.  Spotkania CUK i Partnerzy to unikalna okazja do integracji, rozwoju i budowania trwałych relacji biznesowych - mówi Maja Wiatr-Kolasa, dyrektorka Makroregionu Zachód w Departamencie Sprzedaży Sieci Zewnętrznej CUK Ubezpieczenia

"CUK i Partnerzy" – założenia projektu

Uczestnicy spotkań "CUK i Partnerzy" skorzystają z wiedzy i doświadczenia specjalistów w dziedzinie szkoleń. Jeden z bloków poświęcony będzie lepszemu zrozumieniu postaw klientów, które wynikają z osobowości. Eksperci marketingu podzielą się wiedzą na temat wdrażania nowoczesnych rozwiązań, które będą możliwe do wdrożenia “od zaraz” i pomogą w promowaniu produktów ubezpieczeniowych na lokalnych rynkach.

Ostatnim, ale równie istotnym elementem będzie możliwość bezpośredniego kontaktu z przedstawicielami towarzystw ubezpieczeniowych. To unikalna szansa na pozyskanie wiedzy na temat nowinek produktowych, co z pewnością przyczyni się do podniesienia jakości obsługi klienta i zwiększenia sprzedaży.

"CUK i Partnerzy" to nie tylko nauka i rozwijanie umiejętności. To także okazja do nawiązania cennych kontaktów biznesowych i budowania trwałych relacji. Wydarzenia odbywają się w przyjaznej atmosferze, w nietuzinkowych miejscach, które dostarczają dodatkowych atrakcji - dodaje Maja Wiatr-Kolasa, dyrektorka Makroregionu Zachód w Departamencie Sprzedaży Sieci Zewnętrznej CUK Ubezpieczenia

Zostań Partnerem CUK!

Chcesz zwiększyć wiedzę o ubezpieczeniach? Wypelnij formularz współpracy i zyskaj możliwość uczestnictwa w szkoleniach rozwijających umiejętności. sprzedażowe. Więcej szczegółów o szkoleniach i rozwoju w CUK znajdziesz tutaj!

Poznaj szczegóły współpracy

Zostaw kontakt, oddzwonimy
od poniedziałku do piątku w przeciągu 48h.
Na adres e-mail będziemy wysyłać ciekawe materiały dotyczące branży i możliwej współpracy.

Klauzula informacyjna RODO