Ubezpieczenie OC w PZU

Jeśli chcesz kupić ubezpieczenie OC, koniecznie zapoznaj się z ofertą PZU. Zobacz, ile możesz zaoszczędzić.

Obowiązkowe ubezpieczenie samochodu, motocykla czy innego pojazdu dopuszczonego do ruchu jest konieczną formalnością każdego kierowcy. Zobacz, jak wygląda polisa OC w PZU.

Obowiązkowa polisa i atrakcyjne rozszerzenia

Zakres ochrony obowiązkowego OC jest taki sam w każdym towarzystwie. Właśnie dlatego, jedyne, co musisz zrobić to porównać jego cenę oraz rozważyć atrakcyjne dodatki u różnych ubezpieczycieli. PZU proponuje bardzo ciekawe rozwiązania, które mogą przydać się w najbardziej nieoczekiwanych momentach. Wśród nich są Bezpośrednia Likwidacja Szkody (BLS), wykluczenie szkody z OC oraz Zielona Karta.

To jeszcze nie wszystko. Kolejnym dodatkiem do OC jest assistance w wariancie podstawowym, które umożliwia Ci skorzystanie z holowania pojazdu do 150 kilometrów po wypadku, parking do 3 dni, jeśli okaże się, że warsztat jest nieczynny, a także usprawnienie auta na miejscu, aby można było go swobodnie przetransportować.

Bezpośrednia Likwidacja Szkody - ograniczenie formalności do minimum

Jeśli dojdzie do stłuczki bądź wypadku z kierowcą, który również posiada u swojego ubezpieczyciela Bezpośrednią Likwidację Szkody, oznacza to, że zaoszczędzisz dużo swojego czasu. Wszystkie formalności załatwisz właśnie z PZU, które zadba o wypłatę odszkodowania. Jedyne, co musisz zrobić to skontaktować się ze swoim ubezpieczycielem, aby zgłosić szkodę.
 

Wykluczenie szkody z OC - co to oznacza?

Jeśli zdecydujesz się na przedłużenie umowy OC w PZU, pierwsza szkoda, którą wyrządzisz, nie wpłynie na cenę składki. Takie rozwiązanie jest bardzo komfortowe oraz opłacalne. PZU docenia lojalność swoich klientów.

Zielona Karta - dlaczego warto?

Kolejną propozycją od PZU jest Zielona Karta, która umożliwia wyjazd za granicę, np. na Ukrainę. Ten dokument to międzynarodowy certyfikat OC, który potwierdza Twoje obowiązkowe ubezpieczenie.