Assistance w PZU - Pomoc w Drodze

Pomoc w Drodze to propozycja assistance w PZU. Sprawdź, ile możesz zaoszczędzić oraz jaką ochronę zyskać na drodze.

Jeśli stanie się nieoczekiwana awaria lub nagle będziesz mieć problemy na drodze, w trudnych sytuacjach przychodzi z pomocą polisa assistance w PZU. To gwarancja komfortu i bezpieczeństwa o każdej porze dnia i nocy. PZU korzysta z sieci ponad 700 partnerów, którzy świadczą usługi pomocy drogowej. Sprawdź, na co możesz liczyć.

Wariant Komfort - optymalna ochrona w podróży

Jeśli zdecydujesz się na zakup ubezpieczenia OC lub AC w PZU, otrzymasz wariant podstawowy assistance, który działa na terenie Polski. Obejmuje doraźną naprawę samochodu na miejscu wypadku, holowanie do 150 kilometrów oraz w razie nieczynnego warsztatu, parking do 3 dni. W przypadku, kiedy będziesz mieć wyłącznie obowiązkowe OC, nie musisz się martwić, pomoc zostanie zapewniona zarówno Tobie, jak i poszkodowanemu.

Wariant Super - w razie kłopotów na drodze

Ta opcja jest dostępna na terenie Polski lub w Polsce i innych krajach Europy. Kiedy przytrafi się awaria lub wypadek na drodze, możesz liczyć np. na przewóz do szpitala, organizację samochodu zastępczego, dowóz paliwa na miejsce, w którym przebywasz czy wymianę koła. Takie rozwiązania okażą się nieocenione podczas dłuższych i krótszych podróży. Nawet jeśli znajdziesz się w trudnym położeniu, PZU współpracuje ze specjalistycznymi firmami, które dysponują odpowiednimi pojazdami w razie wypadku czy awarii.

Co jeszcze możesz zyskać?

PZU proponuje również opcję holowania bez limitu kilometrów, a także pomoc w razie awarii, która wydarzy się w okolicy Twojego domu. To dodatkowe rozszerzenia, nad którymi warto się zastanowić. Co więcej, jeśli wykorzystujesz swój pojazd zarobkowo lub wynajmujesz go osobie trzeciej, możesz dopasować wariant assistance do swoich potrzeb. Wszystko po to, aby zapewnić Ci maksymalną ochronę.