Ubezpieczenie utraty dochodu i NNW w Leadenhall

Co się stanie, jeśli stracisz dochód? Sprawdź ubezpieczenie w Leadenhall.

Jeśli prowadzisz własną działalność, pracujesz na etacie lub działasz jako freelancer (np. architekt czy księgowa), konieczne jest zadbanie o swoją przyszłość. Zastanawiałeś się kiedyś, co się stanie, jeśli nagle stracisz stałe źródło dochodu? W takiej właśnie sytuacji chroni ubezpieczenie utraty dochodu i NNW w Leadenhall.

Jak chroni ubezpieczenie utraty dochodu?

Ubezpieczenie utraty dochodu i NNW w Leadenhall przeznaczone jest dla każdej osoby, która otrzymuje dochód za wykonywaną pracę. Może to być zarówno osoba zatrudniona w firmie na etat, pracownik wykonujący wolny zawód czy przedsiębiorca. Jeśli posiada ona pewne zobowiązania finansowe, takie jak kredyt hipoteczny, konieczne jest zabezpieczenie finansowe w razie utraty dochodu. W praktyce oznacza to, że jeśli dojdzie do okresowej lub trwałej niezdolności do pracy wskutek choroby czy nieszczęśliwego wypadku, otrzymasz świadczenie zabezpieczające Cię finansowo. 

Leadenhall wypłaca również świadczenie na wypadek śmierci wskutek nieszczęśliwego wypadku oraz trwałych uszczerbków na zdrowiu określonych w OWU.

Dlaczego warto skorzystać z tej oferty?

Przed zawarciem ubezpieczenia utraty dochodu i NNW nie jest konieczne wypełnianie długich i skomplikowanych ankiet medycznych. Poza tym, limity odpowiedzialności są dosyć wysokie. Świadczenie jest wypłacane tak długo, jak jest to potrzebne. Przykładowo, jeśli przedsiębiorcą jest kosmetyczka i założyła swoją własną działalność gospodarczą, a po trzech latach złamała rękę w wyniku nieszczęśliwego wypadku, traci możliwość do wykonywania swojego zawodu. Tego typu polisa gwarantuje płynność finansową. Świadczenie może być wypłacane nawet przez 60 miesięcy.