Ubezpieczenie na życie w Leadenhall - solidne zabezpieczenie

Ubezpieczenie na życie w Leadenhall to solidne zabezpieczenie w razie śmierci czy zachorowania. Sprawdź, jak działa ta oferta.

Oferta ubezpieczenia na życie w Leadenhall jest skierowana np. do osób, które chcą zabezpieczyć swoją rodzinę na wypadek śmierci lub szukają ochrony kredytu. Zobacz, na co możesz liczyć, wybierając takie rozwiązanie.

Zakres ochrony oraz limity ubezpieczenia na życie w Leadenhall

Ubezpieczenie na życie w Leadenhall przeznaczone jest dla osób od 18 do 70 roku życia. Chroni ono wyłącznie w razie śmierci ubezpieczonego i stanowi solidne zabezpieczenie finansowe bliskich. To, na co warto zwrócić uwagę to przede wszystkim zaledwie trzy wyłączenia odpowiedzialności towarzystwa. W sytuacji takiej jak wojna, popełnienie lub usiłowanie popełnienie przestępstwa, samobójstwo przed upływem 24 miesięcy od podpisania umowy, nie można liczyć na odszkodowanie ze strony ubezpieczyciela.

Suma ubezpieczenia na życie w Leadenhall może być naprawdę wysoka. Wszystko zależy jednak od zarobków, a także stanu majątkowego ubezpieczonego. Kwota ta może wynosić do 2 milionów złotych.

Jakie jeszcze zalety ma ubezpieczenie na życie w Leadenhall?

Ochrona ubezpieczeniowa rozpoczyna się właściwie od razu. Warunkiem jest opłacenie składki lub jej pierwszej raty. Konieczny będzie także prawidłowo wypełniony oraz podpisany wniosek. Polisa wygasa w momencie wskazanym w polisie lub z chwilą wypowiedzenia umowy. Warto zaznaczyć, że ubezpieczenie na życie w Leadenhall działa na całym świecie, 24 godziny na dobę.