Ubezpieczenie dla mamy i dziecka w Link4 - komfort, troska i bezpieczeństwo

Dla mamy Link4 proponuje specjalne ubezpieczenie. Chroni ono na wypadek zachorowania czy nagłych wypadków. Zobacz, co możesz otrzymać w ramach polisy.

Macierzyństwo to nie lada wyzwanie, dlatego towarzystwo Link4 proponuje specjalne ubezpieczenie dla mamy i dziecka, które gwarantuje dodatkową ochronę w trudnych sytuacjach. Zobacz, na czym polega taka polisa.

Co otrzymujesz w ramach ubezpieczenia dla mamy i dziecka w Link4?

Jeśli jesteś mamą lub wkrótce nią zostaniesz, musisz liczyć się z tym, że mogą przytrafić Ci się trudne i stresujące sytuacje. Przykładem tego jest opieka nad dzieckiem, kiedy trafisz do szpitala. Trudne do zorganizowania? Nie wyobrażasz sobie takiej sytuacji? Właśnie dlatego Link4 proponuje specjalne ubezpieczenie dla mamy i dziecka.

Polisa przyda się, kiedy dziecko zachoruje. W ramach pakietu Zdrowie Urwisa możesz liczyć na pomoc pediatry, który jest pod telefonem 24 godziny na dobę. Koszty związane z wizytą specjalisty zostaną pokryte w połowie przez ubezpieczyciela. A jeśli Twój maluch trafi do szpitala, możesz być przy nim w dzień i w nocy. W ramach Szybka Pomoc dla Dziecka towarzystwo zorganizuje i opłaci łóżko w szpitalu lub pobliskim hotelu, a także pokryje koszty z tym związane.

Polisa przewiduje również sytuacje, w których dziecko ulegnie nieszczęśliwemu wypadkowi. Jeśli złamie rękę, nogę lub dozna urazu głowy, również otrzymasz odszkodowanie. Co ciekawe, należy Ci się ono także, kiedy dziecko uczęszcza na zajęcia pozaszkolne. Martwisz się o nieobecność w szkole? Taką ewentualność również przewiduje Link4 i zorganizuje domowe korepetycje w ramach pakietu Szybka Pomoc dla Dziecka. Znajduje się w nim również pomoc polegająca na dowiezieniu Ci leków, nawet tych na receptę, bez konieczności wychodzenia z domu. A jeśli Twój maluch jest po złamaniu kończyny, pokryte zostaną koszty związane ze sprzętem rehabilitacyjnym.
 

Jak polisa chroni mamę?

Zastanawiałaś się kiedyś, co będzie, jeśli trafisz do sprzątania? Przecież w domu trzeba sprzątać, gotować i zająć się dziećmi. Dużym odciążeniem jest pakiet Szybka pomoc dla mamy, który obejmuje pomoc domową w razie nieszczęśliwego wypadku. Z kolei, będąc w ciąży czy tuż po urodzeniu dziecka, możesz liczyć również na wsparcie ze strony lekarza, położnej i pediatry o każdej porze dnia i nocy. Takie udogodnienie znajduje się w pakiecie Zdrowie Mamy. W dodatku, Link4 oferuje także polisę NNW, nie tylko dla dziecka, ale także dla mamy.