Ubezpieczenie OC w Link4 - nie tylko podstawowa ochrona

W Link4 masz możliwość nie tylko dopełnić formalności OC auta, ale także zyskać komfortową pomoc ze strony ubezpieczyciela. Sprawdź!

Jeśli jesteś świadomym kierowcą i działasz zgodnie z prawem, musisz mieć wykupione ubezpieczenie OC. W Link4 masz możliwość nie tylko dopełnić formalności, ale także zyskać komfortową pomoc ze strony ubezpieczyciela. W nieoczekiwanych i trudnych sytuacjach, okaże się ona naprawdę potrzebna. Zobacz, czym wyróżnia się ubezpieczenie OC.
 

Polisa OC, samochód zastępczy i assistance opon

W ramach pakietu OC, towarzystwo Link4 proponuje tzw. Program Pomocy. Oznacza to, że w razie wypadku lub kradzieży możesz liczyć na samochód zastępczy do 3 dni. Nie musisz się zatem przejmować organizacją auta lub wypożyczać go na własną rękę, kiedy będzie Ci bardzo potrzebny. W dodatku, jeśli coś złego wydarzy się na drodze, będziesz mógł liczyć na holowanie auta do pobliskiego warsztatu mechanicznego. Towarzystwo zaznacza, że średni czas oczekiwania na pomoc drogową to 30 minut od zgłoszenia, dlatego nie będziesz czekać w nieskończoność i denerwować się, co dalej zrobić. Oczywiście zawsze możesz zadzwonić do Link4 oraz uzyskać pomoc informacyjną. Działa ona 24 godziny na dobę.

Kolejną komfortową opcją jest wymiana koła na miejscu zdarzenia, jeśli po drodze na delegację czy wakacje, wydarzy się coś niespodziewanego. Jeśli masz ze sobą zapasowe koło, fachowiec bez problemu poradzi sobie z tym problemem i możesz kontynuować swoją podróż. Jeśli nie, konieczne będzie holowanie do warsztatu i naprawa opony. Wszystko to dostaniesz w ramach jednego pakietu OC.