Ubezpieczenie NNW w Link4

Wypłacone świadczenie z ubezpieczenia NNW możesz wykorzystać np. na leczenie czy rehabilitację. Zobacz, dlaczego jeszcze warto mieć ubezpieczenie NNW w Link4.

Stłuczka czy szkoda parkingowa to nie jedyne sytuacje, w których możesz liczyć na pomoc od ubezpieczyciela. Link4 gwarantuje Ci również wsparcie w razie wypadku. Wypłacone świadczenie możesz wykorzystać np. na leczenie czy rehabilitację. Zobacz, dlaczego warto mieć ubezpieczenie NNW.

Wsparcie dla Ciebie i Twojej rodziny

Jeśli dojdzie do wypadku komunikacyjnego i w wyniku tego pojawią się obrażenia, konieczna rehabilitacja czy leczenie - środki finansowe będą niezbędne. W takich sytuacjach chroni Cię ubezpieczenie NNW w Link4. W razie uszczerbku na zdrowiu czy śmierci, Ty lub Twoi bliscy mogą liczyć na wsparcie finansowe. Co ciekawe, ochroną są objęci nie tylko kierowcy samochodów, ale również pasażerowie.

Co więcej, tego typu polisę możesz również rozszerzyć o atrakcyjne dodatki. Przykładowo, ubezpieczenie "Wracaj do zdrowia" to gwarancja dostępu do specjalistów, rehabilitacji, badań oraz zabiegów ambulatoryjnych. W ramach składki, możesz również skorzystać z szeroko dostępnej diagnostyki RTG czy USG po nieszczęśliwym wypadku. 

Jakie są zalety ubezpieczenia NNW w Link4?

Przede wszystkim, wypłata świadczenia jest pewna i otrzymasz ją nawet przed zakończeniem leczenia po wypadku komunikacyjnym. Odszkodowanie możesz zatem przeznaczyć na pokrycie kosztów związanych z lekami czy wizytami u specjalistów. Ochrona dotyczy nie tylko samej jazdy samochodem, ale również wypadków, do których może dojść podczas wsiadania i wysiadania albo postoju czy naprawy na poboczu. W Link4 możesz otrzymać odszkodowanie także, jeśli dojdzie do wypadku za granicą. Sumę ubezpieczenia dopasujesz do swoich zarobków, a także sytuacji życiowej.