Ubezpieczenie AC w Link4 - dla Twojego bezpieczeństwa

W ramach OC, poszkodowany otrzyma odszkodowanie. A co z Twoim autem? Poznaj ubezpieczenie AC w Link4 i dowiedz się, na jaką pomoc możesz liczyć.

Jeśli wyrządzisz krzywdę drugiemu kierowcy na trasie, to nie Ty musisz płacić za szkody. W ramach OC, poszkodowany otrzyma odszkodowanie. A co z Twoim autem? No właśnie. W takich sytuacjach, zamiast płacić za naprawę auta, możesz skorzystać z ubezpieczenia AC w Link4. Zobacz dostępne opcje.

Dwa warianty ubezpieczenia AC do wyboru

Wolisz rozliczyć się samodzielnie z warsztatem mechanicznym czy powierzyć to swojemu ubezpieczycielowi? Do wyboru masz dwa warianty ubezpieczenia AC w Link4 - warsztatowy i kosztorysowy. Pierwszy z nich polega na tym, że auto zostanie skierowane do ASO (Autoryzowanego Serwisu Obsługi). Nie musisz martwić się o rozliczenie, bo tym zajmie się towarzystwo. W tej wersji, naprawa samochodu odbywa się na oryginalnych częściach zamiennych.

Z kolei wersja kosztorysowa jest bardziej elastyczna. Otrzymasz odszkodowanie na podstawie wcześniej wykonanej wyceny, a to, jak zagospodarujesz te pieniądze, zależy od Ciebie. Naprawa samochodu odbywa się w takim zakresie, jaki sobie zażyczysz. Także Ty wybierasz warsztat, któremu chcesz zostawić auto.

Optymalne rozliczanie szkód z Link4

Jakie jeszcze zalety ma ubezpieczenie AC w Link4? Przede wszystkim, po wypadku, Twój samochód nadal będzie ubezpieczony na pełną sumę. Poza tym, możesz dokupić opłacalne rozszerzenie w postaci amortyzacji. Oznacza to, że jeśli będzie konieczna wypłata odszkodowania, nie obniży się ona ze względu na zużyte części samochodowe. W ramach AC otrzymasz również ubezpieczenie bagażu podręcznego oraz fotelików dziecięcych.

Pakiet OC i AC - pełne bezpieczeństwo

W Link4 masz do wyboru również pakiet OC i AC w formule All Risk. Zyskujesz tym samym pełną ochronę swojego samochodu. Jeśli Twój samochód się zepsuje, możesz liczyć na holowanie oraz samochód zastępczy. Po stłuczce, zarówno sprawca, jak i poszkodowany otrzyma odszkodowanie. To komfortowe rozwiązanie dla każdego kierowcy.