Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

Ubezpieczenie OC w Concordii

Szukasz ubezpieczenia OC? Poznaj ofertę towarzystwa Concordia, które proponuje atrakcyjne warunki, zakres ochrony oraz zniżki.

Posiadanie ubezpieczenia OC pojazdów mechanicznych to nie tylko obowiązek, ale i świetne zabezpieczenie w razie, gdy spowodujesz wypadek. Polisa OC auta zapewnia ochronę w Polsce oraz w państwach należących do Europejskiego Obszaru Gospodarczego, a także w Andorze, Chorwacji, Serbii i Szwajcarii. 

Kupując OC nie warto kierować się tylko wysokością składki, ale i zakresem ubezpieczenia. Dlatego tak ważna jest analiza wad i zalet ofert dostępnych na rynku. Poznaj korzyści płynące z zakupu obowiązkowego ubezpieczenia komunikacyjnego w Concordii. 

Czym wyróżnia się ubezpieczenie OC w Concordii?

Ubezpieczając samochód w Concordii, możesz liczyć na szereg korzyści. Przykładowo, towarzystwo zapewnia ubezpieczenie assistance bez limitu holowania na terenie kraju lub naprawę auta na miejscu i to w cenie podstawowej polisy OC. Taki dodatek do polisy jest przydatny w przypadku kolizji z autem czy zderzenia z dzikim zwierzęciem, gdy auto zostanie bardzo uszkodzone.

Jesteś bezszkodowym kierowcą? W Concordii zyskasz więc bardzo atrakcyjne zniżki za bezpieczną jazdę autem. Dodatkowo, kupując polisę OC w tym towarzystwie, możesz ubezpieczyć szyby na bardzo atrakcyjnych warunkach oraz w dobrej cenie kupić ochronę zniżek, dzięki której utrzymasz rabat w tym towarzystwie nawet pomimo stłuczki. 
 

Rolnicy kupują OC taniej

Jesteś rolnikiem? Jeśli kiedykolwiek kupiłeś w Concordii ubezpieczenie rolne (maszyn, gospodarstwa czy upraw), możesz liczyć na atrakcyjny rabat! Kupując obowiązkowe ubezpieczenie komunikacyjne w tym towarzystwie, otrzymasz dodatkowe 15% zniżki