Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

Szukasz ubezpieczenia samochodu?

Assistance w Concordii

Assistance w Concordii pozwoli Ci wyruszyć w podróż bez zmartwień. Zyskasz komfort i bezpieczeństwo na drodze. Zapoznaj się ze szczegółami tej oferty.

Jeździsz często autem i chcesz się zabezpieczyć na wypadek awarii? A może masz nowe auto i boisz się o jego kradzież? Kup ubezpieczenie assistance w Concordii i bądź spokojny!

Auto assistance w Concordii - dlaczego warto?

Jeśli jeździsz autem nie tylko w Polsce, ale i po państwach Europy, z pewnością docenisz ubezpieczenie assistance w tym towarzystwie. Pomoc otrzymasz niezależnie od tego czy zdarzenie objęte ubezpieczeniem będzie miało miejsce w kraju czy w granicach Europy. Co ważne, w wariancie podstawowym możesz ubezpieczyć samochód w każdym wieku. Oprócz tego, w ramach standardowego ubezpieczenia, możesz dołączyć również samochody dostawcze czy motocykle. Wariant Premium natomiast to holowanie auta do 1 000 km w razie awarii czy zapewnienie samochodu zastępczego nawet na 10 dni.   

Assistance Standard i Premium

W zależności od Twoich potrzeb, możesz wybrać opcję podstawową lub rozszerzoną. W ramach wariantu assistance Standard, otrzymasz pomoc w razie awarii czy unieruchomienia, kolizji drogowej, wypadku lub kradzieży. Ubezpieczając auto w Concordii w wariancie standardowym, możesz liczyć na świadczenie w wysokości 5 000 zł za zdarzenie. Co ważne, ubezpieczyciel zorganizuje holowanie do 250 km, nie ważne czy pojazd zniszczy się na terenie Polski czy Europy. W razie potrzeby otrzymasz auto zastępcze na 5 dni czy zakwaterowanie (do 3 dni). 

Jeśli masz samochód, którego wiek nie przekracza 12 lat, możesz ubezpieczyć go w wariancie Premium, łącznie z AC. W tej opcji za zdarzenie można dostać 20 000 zł, a Twoje auto będzie holowane do 1000 km. Jeśli samochód zostanie zniszczony lub ulegnie awarii, możesz otrzymać pojazd zastępczy do 10 dni czy też zakwaterowanie do 3 dni.