Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

Szukasz ubezpieczenia samochodu?

Assistance w AXA - samodzielnie lub w pakiecie

Assistance w AXA jest niesamowicie elastyczną polisą, którą dopasujesz do indywidualnych wymagań. Sprawdź!

Chcesz liczyć na szybką pomoc w trudnych sytuacjach takich jak nagła awaria pomiędzy większymi miejscowościami albo niespodziewany wypadek? Właśnie wtedy przyda Ci się assistance w AXA. Tego typu polisę możesz potraktować jako rozszerzenie OC lub pakietu OC+AC, a także jako samodzielny produkt ubezpieczeniowy.

Możliwości z assistance w AXA

Assistance w AXA ma na celu zorganizowanie i/lub pokrycie kosztów usług w poszczególnych zdarzeniach. Pomoc świadczona w ramach assistance jest udzielana 24 godziny na dobę. Oznacza to, że niezależnie od tego, kiedy przytrafi Ci się niespodziewane zdarzenie, możesz dostać natychmiast wsparcie. W każdym wariancie gwarantowana jest naprawa na miejscu zdarzenia, holowanie pojazdu, samochód zastępczy oraz transport osób, np. po wypadku na drodze. Usługi różnią się od siebie, np. limitem kwotowym lub ograniczeniem odległości, dlatego warto porównać wszystkie opcje. Możesz wybrać również zakres terytorialny assistance - Polskę lub Polskę i całą Europę.

Poszczególne warianty różnią się między sobą zakresem ochrony. Przykładowo, w podstawowym wariancie proponowany jest transport osób w razie wypadku, a w bardziej zaawansowanych obejmuje także bezpieczny przejazd w momencie awarii czy kradzieży auta. Dodatkowo, możesz wybrać również opcję organizacji noclegu dla Ciebie i bliskich, parkowanie auta czy pomoc przy wymianie koła. Opcji jest naprawdę sporo. Assistance w AXA jest niesamowicie elastyczną polisą, którą dopasujesz do indywidualnych wymagań.

keyboard_arrow_up