Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

Szukasz ubezpieczenia samochodu?

AC w AXA - w zależności od Twoich potrzeb

Ochrona ubezpieczeniowa w postaci AC w AXA to dodatkowy komfort oraz zabezpieczenie Twojego pojazdu. Sprawdź ofertę.

Ochrona ubezpieczeniowa w postaci AC w AXA to dodatkowy komfort oraz zabezpieczenie Twojego pojazdu. Polisa jest wystarczającym zabezpieczeniem, aby pokryć koszty naprawy, a także zapewnić wsparcie finansowe przy utracie całego majątku w postaci pojazdu. Nieprzewidziane zdarzenia takie jak drobne zarysowania, kolizje, kradzież czy uszkodzenia związane z huraganem, mogą wydarzyć się w najmniej odpowiedniej chwili. W AXA do dyspozycji masz kilka wariantów, które dopasujesz do swoich potrzeb.

Czym wyróżnia się ubezpieczenie AC w AXA?

AC w AXA jest niesamowicie elastyczne. Do wyboru masz różnego rodzaju sposoby likwidacji szkody, nie musisz brać pod uwagę udziału własnego, a do naprawy użyte mogą być zarówno części oryginalne, jak i zamienne. Wszystko zależy od tego czy zdecydujesz się na usunięcie awarii przez autoryzowany serwis, warsztat współpracujący z AXA czy wybierzesz metodę kosztorysową, która polega na wypłacie odszkodowania. W ostatnim wariancie to Ty decydujesz, gdzie chcesz naprawić swoje auto oraz kiedy to zrobisz.

Tak naprawdę, polisa AC w AXA jest dopasowywana indywidualnie. Zakres ochrony może się zatem różnić, dlatego składka także będzie zmieniać się, w zależności od wariantu. 

Dodatki do ubezpieczenia AC

W dodatku, możesz zdecydować się także na ubezpieczenie szyb, NNW czy polisę, która chroni Twój bagaż wewnątrz samochodu. Weź pod uwagę także atrakcyjny pakiet OC+AC, na którym wiele możesz zaoszczędzić. 

keyboard_arrow_up