Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

Szukasz ubezpieczenia samochodu?

Ubezpieczenie na życie i zdrowie "Twoje życie" w Avivie

Ubezpieczenie na życie i zdrowie w Avivie chroni przede wszystkim na wypadek śmierci ubezpieczonego, a także poważnego zachorowania.

Aviva proponuje elastyczne rozwiązania co do ubezpieczenia na życie i zdrowie. Polisa zapewnia ochronę w razie poważnych problemów ze zdrowiem, np. zachorowania na nowotwór. Otrzymane odszkodowanie można przeznaczyć na leczenie, leki, transport, a nawet poprawienie standardu życia, który może się zmienić w tak trudnej sytuacji. Ubezpieczenie na życie gwarantuje wypłatę świadczenia na leczenie i rehabilitację po wypadku. Poza tym, to zabezpieczenie dla Twojej rodziny. W przypadku śmierci ubezpieczonego, uposażonemu należy się wypłata świadczenia.

W ramach jednej polisy, możesz ubezpieczyć siebie i całą rodzinę (nawet 10 osób!). Podstawowe ubezpieczenie jest bezterminowe, a w dodatku suma wskazana w polisie może być wyższa w konkretnym czasie, np. kiedy spłacasz ważny kredyt. Każdą umowę możesz rozszerzyć np. o wsparcie w razie niezdolności do pracy czy o leczenie poważnych chorób, które obejmuje aż 45 przypadków. Suma ubezpieczenia może wtedy wynieść nawet 800 000 złotych. 

Ubezpieczenie na życie z inwestowaniem pieniędzy "Nowa Perspektywa"

Tego typu polisa na życie chroni przede wszystkim na wypadek śmierci ubezpieczonego, a także poważnego zachorowania. To jest jednak jej podstawowy zakres. Ubezpieczenie "Nowa perspektywa" w Avivie ma na celu także długoterminowe oszczędzanie pieniędzy na przyszłość. 

Co ciekawe, w dowolnej chwili możesz rozszerzyć ubezpieczenie, np. o większy zakres ochrony, podwyższenie sumy ubezpieczenia czy zmianę danych uposażonych w polisie.