AEGON

Aegon to marka ubezpieczeniowa z ponad 20-letnim doświadczeniem na rynku. Poznaj jej ofertę.

Aegon swoją popularnością może pochwalić się zarówno w Europie, jak i Azji, Ameryce Północnej oraz Południowej. Dzięki konkurencyjnym cenom oraz ofertom przystosowanym do aktualnych potrzeb klientów coraz częściej polisy tej marki wybierane są także w Polsce. 

Tak naprawdę w skład grupy Aegon w Polsce wchodzi aż pięć podmiotów:

  • Aegon Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A.,
  • Aegon Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A.,
  • Aegon Ubezpieczenia Majątkowe (Aegon Magyarország Általános Biztosító Spółka Akcyjna Oddział w Polsce),
  • Aegon Services Sp. z o.o.,
  • Profitowi S.A.

Każdy z nich jest odpowiedzialny za inny sektor ubezpieczeń, w tym programy inwestycyjno-oszczędnościowe, fundusze emerytalne, polisy obejmujące mienie klientów, a także rozwój sieci sprzedaży w Polsce. 

Aegon pochodzi z Holandii, a ubezpieczenia tej marki można wykupić zarówno w bankach, jak i multiagencjach takich jak CUK Ubezpieczenia. 

Firma stawia na elastyczność w swoich ofertach, dlatego wciąż opracowuje coraz to nowsze produkty ubezpieczeniowe. Na bieżąco analizuje potrzeby aktualnych klientów. Przykładem tego są polisy z malejącą sumą ubezpieczenia i stałą składką przez cały czas trwania umowy. Dzięki temu łatwiej jest dostosować ubezpieczenie do klientów, którzy mają zobowiązania finansowe, np. zadłużenia czy też wydatki na dzieci.

Jakie ubezpieczenia Aegon warto wybrać?

Głównym filarem marki Aegonubezpieczenia majątkowe, w tym mieszkań i domów. W ofercie znajdziesz także polisy na życie, które zapewnią Tobie i Twoim bliskim spokojną przyszłość. Dużą popularnością cieszą się polisy, które są specjalnie dostosowane do kredytobiorców. Warunki umowy są jasne i przejrzyste, a także atrakcyjne dla wszystkich, niezależnie od możliwości finansowych czy sytuacji życiowej. 

Dodatkowo Aegon posiada w swojej ofercie ubezpieczenie, które pozwoli rodzicom gromadzić środki na spokojną przyszłość ich dziecka. Po zakończeniu takiej umowy dziecko dostaje określoną sumę, którą może przeznaczyć na studia czy na zakup pierwszego mieszkania.


Nie możemy zapomnieć też o inwestycjach i oszczędzaniu pieniędzy  na przyszłość. Z marką Aegon możesz pomyśleć o sobie i swojej rodzinie, aby przygotować się na każdą ewentualność. Specjalną ofertę firma przygotowała także dla osób, które chcą pomnażać swój kapitał z myślą o bezpiecznej emeryturze.