Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

Ubezpieczenia
Zgierz - plac Kilińskiego 5 - CUK

Adres

plac Kilińskiego 5

95-100 Zgierz

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 8:00-16:00

Kontakt

tel. 42-710-82-41

email: zgierz@cuk.pl

Opinie Klientów o placówce z Google

Mateusz Pal

Jest ok pod względem cen ale mam zastrzeżenia co do obsługi

Zbigniew Horna
Katarzyna Walczak
Maciej Domański

Nasza multiagencja oferuje największy wybór ubezpieczeń OC i AC w Zgierzu, gdyż porównujemy ceny składek aż 30 wiodących Towarzystw!

Szanujemy Twój czas i pieniądze - współpracujemy z różnymi Ubezpieczycielami, abyś najciekawsze produkty znalazł w jednym miejscu.

Ubezpieczymy nie tylko Twój samochód, ale także mieszkanie, dom, życie i podróż. Przygotowaliśmy specjalne produkty dla firm i rolników.

Możesz liczyć na profesjonalizm i doświadczenie naszych doradców. W miłej atmosferze udzielą Ci wsparcia i podzielą się wiedzą z zakresu doradztwa ubezpieczeniowego.

Nasza placówka w Zgierzu mieści się przy Placu Kilińskiego naprzeciwko sklepu Biedronka. Bezpośrednio przed budynkiem czeka na Ciebie parking dla klientów.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00 i w każdą sobotę od 9:00 do 12:00. Zapraszamy!

Twoja lokalizacja

Wpisz miejscowość lub użyj geolokalizacji

Placówka plac Kilińskiego 5, 95-100 Zgierz

Skontaktuj się z nami:

Zamów rozmowę lub zadzwoń: 22 33 00 300
Znajdź placówkę
Zapytaj o produkt lub współpracę Odpowiemy najszybciej, jak to możliwe
Sprawdź OC/AC na autobez wychodzenia z domu.