Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

CUK Ubezpieczenia
ul. Korczoka 78, 41-806 Zabrze

Adres

ul. Korczoka 78

41-806 Zabrze

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 9:00-18:00

Sobota 9:00-13:00

Kontakt

tel. 32-271-47-70

email: zabrze2@cuk.pl

W multiagencji CUK Ubezpieczenia w Zabrzu przy ul. Korczoka 78 znajdziesz największy wybór OC i AC. Nie musisz już tracić czasu na szukanie najlepszych ofert w wielu miejscach. W CUK jest 30 Towarzystw, spośród których w prosty i szybki sposób wybierzesz najkorzystniejszą dla siebie polisę.

Wyróżnia nas innowacyjny system komputerowy, który pozwala w zaledwie kilka minut porównać stawki. W oddziale CUK, bezpłatnie, otrzymasz wydruk, który będzie zawierał aktualne ceny polis dla Twojego samochodu.

W naszej ofercie, oprócz polis komunikacyjnych: OC, autocasco, NNW, Assistance, posiadamy również ubezpieczenia mieszkań, domów, zdrowotne, osobowe, turystyczne, rolne oraz dla firm.

CUK Ubezpieczenia w Zabrzu przy ul. Korczoka 78 znajduje się w znakomitej lokalizacji. Przed naszym oddziałem bez problemu zaparkujesz swoje auto.

Odwiedzając CUK Zabrze wybierzesz nie tylko polisę, otrzymasz również fachową pomoc w nietypowych sytuacjach. Nasi klienci dostają małe upominki w postaci zawieszki zapachowej do samochodu, kalendarzyka, okładki na dowód rejestracyjny, czy też skrobaczki do szyb. Mamy też kącik dla Waszych pociech, żeby się nie nudziły podczas pisania polisy.

Twoja lokalizacja

Wpisz miejscowość lub użyj geolokalizacji

Placówka ul. Korczoka 78, 41-806 Zabrze

Skontaktuj się z nami:

Zamów rozmowę lub zadzwoń: 22 33 00 300
Znajdź placówkę
Zapytaj o produkt lub współpracę Odpowiemy najszybciej, jak to możliwe
Sprawdź OC/AC na autobez wychodzenia z domu.