Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

Ubezpieczenia
Wyszków - ul. Daszyńskiego 33 - CUK

Adres

ul. Daszyńskiego 33

07-200 Wyszków

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 9:00-17:00

Sobota 9:00-12:00

Kontakt

tel. 29-777-50-25

email: wyszkow@cuk.pl

Opinie Klientów o placówce z Google

Patrycja Moscicka

Piotr Szymańczyk
Klaudia Łukaszewicz
Kamil Grajda

CUK Ubezpieczenia w Wyszkowie to pierwsza i jedyna multiagencja w mieście, która oferuje zakup taniego OC spośród 30 Towarzystw. W zaledwie 2 minuty, nasi klienci otrzymają gotowe porównanie cen 80 produktów OC i AC, zaś doświadczeni doradcy pomogą wybrać najkorzystniejszą polisę.

W CUK zaoszczędzisz nie tylko czas, ale i pieniądze. Bogata oferta zarówno ubezpieczeń komunikacyjnych: OC Autocasco, NNW, Assistance, umożliwia tworzenie pakietów oraz dostosowywanie ich do indywidualnych potrzeb i możliwości finansowych klienta. W naszej placówce posiadamy również polisy dla bardziej wymagających: na życie (również tzw. „grupowe” dla indywidualnych osób), dla firm, turystyczne, medyczne a także ubezpieczenia mieszkań i domów.

Zapraszamy do oddziału CUK Ubezpieczenia w Wyszkowie, działającego od października 2012 r. Znajdziecie nas przy ul. Daszyńskiego 33. Na wszystkich zainteresowanych czekamy od poniedziałku do piątku, w godzinach 9.00–17.00. Dla Państwa wygody, nasze biuro czynne jest również w soboty, od godziny 9.00 do 12.00.

 

Twoja lokalizacja

Wpisz miejscowość lub użyj geolokalizacji

Placówka ul. Daszyńskiego 33, 07-200 Wyszków

Skontaktuj się z nami:

Zamów rozmowę lub zadzwoń: 22 33 00 300
Znajdź placówkę
Zapytaj o produkt lub współpracę Odpowiemy najszybciej, jak to możliwe
Sprawdź OC/AC na autobez wychodzenia z domu.