Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

CUK Ubezpieczenia
ul. Cicha 9, 67-400 Wschowa

Adres

ul. Cicha 9

67-400 Wschowa

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 9:00-17:00

Sobota 9:00-12:00

Kontakt

tel. 65-547-60-65

email: wschowa@cuk.pl

Zapraszamy do multiagencji CUK Ubezpieczenia we Wschowie, gdzie w zaledwie kilka minut porównasz oferty OC i AC 30 Towarzystw i znajdziesz najlepszą polisę dla swojego auta. Dzięki indywidualnemu podejściu, pomagamy dobrać polisy najlepiej dopasowane do potrzeb.

Posiadamy również pełną gamę ubezpieczeń majątkowych, życiowych, rolnych , komunikacyjnych, turystycznych i wiele innych. U nas dostaniesz najkorzystniejszą ofertę dla Siebie i tylko u Nas będziesz mógł rozłożyć płatności na 11 rat.

W naszej placówce spotkasz się z miłą i kompetentną obsługą. Zawsze będziesz miał pewność, że przypomnimy Ci o kończącym się terminie ochrony ubezpieczeniowej czy zbliżającym się terminie zapłaty kolejnej raty składki. Służymy również pomocą przy zgłoszeniach szkody, wystawienia zaświadczenia za przebieg ubezpieczenia oraz w sprawach związanych z kupnem lub sprzedażą pojazdu.

Znajdujemy się w dogodnej lokalizacji i bezpłatnym parkingiem.  Placówka czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 9-17 oraz w soboty od 9-12. Zapraszamy na ul Cichą 9.

Serdecznie zapraszamy do CUK Wschowa!

 

Twoja lokalizacja

Wpisz miejscowość lub użyj geolokalizacji

Placówka ul. Cicha 9, 67-400 Wschowa

Skontaktuj się z nami:

Zamów rozmowę lub zadzwoń: 22 33 00 300
Znajdź placówkę
Zapytaj o produkt lub współpracę Odpowiemy najszybciej, jak to możliwe
Sprawdź OC/AC na autobez wychodzenia z domu.