Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

Ubezpieczenia
Wronki - plac Wolności 11 - CUK

Zobacz swoje polisyZobacz swoje polisy
Obniż cenę punktami PAYBACKObniż cenę punktami PAYBACK
Zapłać używając terminalaZapłać używając terminala
Zapłać kartąZapłać kartą
Zyskaj zniżki i bonusyZyskaj zniżki i bonusy

Adres

plac Wolności 11

64-510 Wronki

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 8:00-17:00

Sobota 9:00-12:00

Kontakt

tel. 67-387-80-39tel. 694-197-931

email: wronki@cuk.pl

Opinie Klientów o placówce z Google

kam mak

Fachowa i rzetelna obsługa wymagającego klienta, świetne oferty ubezpieczeń - jestem pod wrażeniem :). Bardzo sympatyczna obsługa która w normalny sposób odpowiada na moje dociekliwe pytania. :)Pomieszczenie bardzo czyste, świetna atmosfera. Będę Was szczerze polecać!

Dawid Jabłoński

Polecam bardzo miła i profesjonalna obsługa potrafią doradzić i podpowiedzieć co do ubezpieczenia w zależności na czym danej osobie zależy

mazuuur

Jak zawsze szybko, solidnie.

Teresa Nawrot

Bardzo miła obsługa

Doradcy w placówkach CUK działają z zachowaniem wszelkich możliwych zasad bezpieczeństwa
i ochrony przed COVID-19.

Polisę kupisz bezpośrednio u doradcy w placówce lub zdalnie przez telefon. Zapraszamy!

CUK Ubezpieczenia we Wronkach to pierwsza i jedyna multiagencja w mieście, która oferuje zakup taniego OC spośród 30 Towarzystw. W zaledwie 2 minuty, nasi klienci otrzymają gotowe porównanie cen 80 produktów OC i AC, zaś doświadczeni doradcy pomogą wybrać najkorzystniejszą polisę.

W CUK Wronki zaoszczędzisz nie tylko czas, ale i pieniądze. Bogata oferta zarówno ubezpieczeń komunikacyjnych: OC Autocasco, NNW, Assistance, umożliwia tworzenie pakietów oraz dostosowywanie ich do indywidualnych potrzeb i możliwości finansowych klienta.

W naszej placówce posiadamy również polisy dla bardziej wymagających: na życie (również tzw. „grupowe” dla indywidualnych osób), dla firm, turystyczne, medyczne a także ubezpieczenia mieszkań i domów.

Zapraszamy do placówki CUK Ubezpieczenia we Wronkach przy Pl. Wolności 11. Na wszystkich zainteresowanych czekamy od poniedziałku do piątku, w godzinach 9.00–17.00. Dla Państwa wygody, nasze biuro czynne jest również w soboty, od godziny 9.00 do 12.00.

Skontaktuj się z nami:

Zamów rozmowę lub zadzwoń: 22 33 00 300
Znajdź placówkę
Zapytaj o ubezpieczenie Odpowiemy najszybciej, jak to możliwe
Sprawdź OC/AC na autobez wychodzenia z domu.
keyboard_arrow_up