Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

CUK Ubezpieczenia
ul. Kościuszki 113 lokal 2U , 50-442 Wrocław

Adres

ul. Kościuszki 113 lokal 2U

50-442 Wrocław

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 9:00-18:00

Sobota 9:00-13:00

Kontakt

tel. 71-728-77-99

email: wroclaw3@cuk.pl

Uwaga! Placówka nieczynna. Zapraszamy 1 lipca na nowe otwarcie

 

Kończy Ci się OC? Nie marnuj czasu na porównywanie polis - w CUK Ubezpieczenia we Wrocławiu zrobimy to za Ciebie!

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, zebraliśmy oferty 30 Towarzystw w jednym miejscu. Oprócz polis komunikacyjnych możemy zaoferować Ci ubezpieczenie zdrowia, życia, NNW, domu, mieszkania, firmy i gospodarstwa rolnego. Wyjeżdżasz na wakacje? Przygotowaliśmy dla Ciebie także ubezpieczenia podróżne.

W naszej placówce czekają na Ciebie profesjonalni doradcy, którzy pomogą w wyborze odpowiedniej polisy. W przyjaznej atmosferze załatwisz wszystkie formalności. U nas nie tylko kupisz nową polisę, ale także wypowiesz poprzednią.

Dbamy o Twój czas, więc wizyta w CUK Ubezpieczenia we Wrocławiu zajmie tylko kilka minut! Błyskawicznie porównamy dla Ciebie polisy w różnych Towarzystwach i wspólnie znajdziemy idealny wariant. Przedstawimy Ci przejrzyste zestawienie cen składek i zakres ochrony ubezpieczeniowej.

Przyjdź do CUK Ubezpieczenia we Wrocławiu przy ul. Kościuszki 113/2U. Znajdziesz nas w znakomitej lokalizacji tuż obok Wydziału Komunikacji. Zarejestruj swoje auto i od ręki ubezpiecz je w CUK Ubezpieczenia!

Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-18:00 i w każdą sobotę w godz. 9:00-13:00. Do zobaczenia!

Twoja lokalizacja

Wpisz miejscowość lub użyj geolokalizacji

Placówka ul. Kościuszki 113 lokal 2U , 50-442 Wrocław

Skontaktuj się z nami:

Zamów rozmowę lub zadzwoń: 22 33 00 300
Znajdź placówkę
Zapytaj o produkt lub współpracę Odpowiemy najszybciej, jak to możliwe
Sprawdź OC/AC na autobez wychodzenia z domu.