Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

Ubezpieczenia
Wrocław - ul. Grabiszyńska 20 - CUK

Zobacz swoje polisyZobacz swoje polisy
Obniż cenę punktami PAYBACKObniż cenę punktami PAYBACK
Zapłać używając terminalaZapłać używając terminala
Zapłać kartąZapłać kartą
Zyskaj zniżki i bonusyZyskaj zniżki i bonusy

Adres

ul. Grabiszyńska 20

53-502 Wrocław

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 9:00-18:00

Sobota 9:00-13:00

Kontakt

tel. 71-346-19-14tel. 506-941-500

email: wroclaw@cuk.pl

Opinie Klientów o placówce z Google

Dominika ***

Pełen profesjonalizm i wyjątkowa obsługa klienta. W placówce widoczna jest troska o klienta, życzliwość i dokładność. Bardzo cierpliwie wyjaśniono nam każdy szczegół i odpowiedziano na każde pytanie :) Dziękuję bardzo serdecznie, na pewno wrócę i polecam każdemu !

Krzysztof Zwierz

Od wielu lat korzystam z usług CUK. Opłacam ubezpieczenia komunikacyjne, mieszkaniowe i zdrowotne. Jestem bardzo zadowolony z obsługi i nie zamierzam zmieniać firmy ubezpieczeniowej na inną. Polecam.

D W

Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Kontretne podpowiedzi i wyjaśnienie co, po co i dlaczego. Jesteśmy z mężem klientami od kilku lat i co roku bardzo chętnie wracamy. Gorąco polecamy.

Łukasz Bronicz

Profesjonalna i miła obsługa, bardzo dobre ceny OC. Polecam!

Anna Skowron

Miałam przyjemność korzystać z usług/ubezpieczeń wielokrotnie - za każdym razem byłam bardzo zadowolona. Profesjonalna i szybka porada, duży zakres ubezpieczeń, serdeczne i indywidualne podejście do klienta. @ Pani Klaudia i Pani Katarzyna - dziękuję bardzo!

Doradcy w placówkach CUK działają z zachowaniem wszelkich możliwych zasad bezpieczeństwa
i ochrony przed COVID-19.

Polisę kupisz bezpośrednio u doradcy w placówce lub zdalnie przez telefon. Zapraszamy!

Szukasz OC we Wrocławiu? Dobrze trafiłeś!

Multiagencja CUK Ubezpieczenia we Wrocławiu oferuje szeroką gamę polis komunikacyjnych (OC/AC, Assistance, NNW), majątkowych (mieszkania i domu), na życie, zdrowotnych, podróżnych (bagażu, NNW), transportowych, firmowych i rolnych.

Zaufaj fachowej wiedzy naszych doradców, a w kilka minut znajdziemy dla Ciebie rozwiązanie spełniające Twoje wymagania. CUK Ubezpieczenia we Wrocławiu dysponuje bazą ofert 30 różnych Towarzystw, co sprawia, że każdy klient znajdzie u nas coś dla siebie! 

Podczas wizyty w naszej placówce porównamy dla Ciebie warianty polis, aktualną wysokość składki i zakres ochrony. W CUK Ubezpieczenia we Wrocławiu możesz liczyć na załatwienie wszystkich formalności w miłej atmosferze.

Zajrzyj do CUK Ubezpieczenia we Wrocławiu i zobacz, ile możesz zaoszczędzić na polisie! Nasza multiagencja znajduje się w centrum miasta przy ul. Grabiszyńskiej 32, naprzeciwko Przychodni MSW.

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-18:00, w soboty 9:00-13:00.

Skontaktuj się z nami:

Zamów rozmowę lub zadzwoń: 22 33 00 300
Znajdź placówkę
Zapytaj o ubezpieczenie Odpowiemy najszybciej, jak to możliwe
Sprawdź OC/AC na autobez wychodzenia z domu.
keyboard_arrow_up