Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

Ubezpieczenia
Wrocław - ul. Grabiszyńska 32 - CUK

Zobacz swoje polisyZobacz swoje polisy
Obniż cenę punktami PAYBACKObniż cenę punktami PAYBACK
Zapłać używając terminalaZapłać używając terminala
Zapłać kartąZapłać kartą
Zyskaj zniżki i bonusyZyskaj zniżki i bonusy

Adres

ul. Grabiszyńska 32

53-502 Wrocław

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 9:00-18:00

Sobota 9:00-13:00

Kontakt

tel. 71-346-19-14tel. 506-941-500

email: wroclaw@cuk.pl

Opinie Klientów o placówce z Google

UNITRA - SM

Bardzo polecam skorzystać z usług Pani Klaudii Mazur. Zarówno osobiście jak i mailowo, już kilkukrotnie, pomoc Pani Klaudii okazała się nieoceniona. Byłem dzisiaj wykupić polisę na auto. Przyznam, że się spieszyłem. Załatwiłem i dowiedziałem się wszystkiego, a nawet więcej niż chciałem. Dostałem wyliczenie składki chyba w kilkunastu towarzystwach ubezpieczeniowych. Trwało to tak krótko, że zdążyłem jeszcze zjeść w domu obiad przed kolejnymi obowiązkami ;) Nigdzie indziej już nie zamierzam załatwiać ubezpieczeń, będę wracał zawsze tutaj!

martrell

Szanowni Państwo. W skrócie;istotne! Co w ostatnich latach w RP brakowało,# tylko kultury!kultury!Obsługa nad wyraz mila,kompetentnie w kwestii ubezpiec!eń

Alex Denis

Szybko, tanio, polecam!

Marta Rola

Bardzo polecam tę placówkę! Pani Agnieszka ekspresowo przygotowała mi polisę ubezpieczeniową i wybrała najkorzystniejszy dla mnie wariant. Profesjonalna obsługa klienta, dlatego z pewnością tam jeszcze wrócę!

Magdalena Kamianowska

Szczerze polecam! Wszystko można załatwić szybko i sprawnie bez kolejek. Płatności można dokonać także karta. Szczególnie polecam p. Klaudię, która jest bardzo kompetentna, dobiera polisę odpowiednio pod potrzeby klienta, świetnie doradza i chętnie jeszcze skorzystam z fachowej pomocy.

Doradcy w placówkach CUK działają z zachowaniem wszelkich możliwych zasad bezpieczeństwa
i ochrony przed COVID-19.

Polisę kupisz bezpośrednio u doradcy w placówce lub zdalnie przez telefon. Zapraszamy!

Szukasz OC we Wrocławiu? Dobrze trafiłeś!

Multiagencja CUK Ubezpieczenia we Wrocławiu oferuje szeroką gamę polis komunikacyjnych (OC/AC, Assistance, NNW), majątkowych (mieszkania i domu), na życie, zdrowotnych, podróżnych (bagażu, NNW), transportowych, firmowych i rolnych.

Zaufaj fachowej wiedzy naszych doradców, a w kilka minut znajdziemy dla Ciebie rozwiązanie spełniające Twoje wymagania. CUK Ubezpieczenia we Wrocławiu dysponuje bazą ofert 30 różnych Towarzystw, co sprawia, że każdy klient znajdzie u nas coś dla siebie! 

Podczas wizyty w naszej placówce porównamy dla Ciebie warianty polis, aktualną wysokość składki i zakres ochrony. W CUK Ubezpieczenia we Wrocławiu możesz liczyć na załatwienie wszystkich formalności w miłej atmosferze.

Zajrzyj do CUK Ubezpieczenia we Wrocławiu i zobacz, ile możesz zaoszczędzić na polisie! Nasza multiagencja znajduje się w centrum miasta przy ul. Grabiszyńskiej 32, naprzeciwko Przychodni MSW.

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-18:00, w soboty 9:00-13:00.

Skontaktuj się z nami:

Zamów rozmowę lub zadzwoń: 22 33 00 300
Znajdź placówkę
Zapytaj o ubezpieczenie Odpowiemy najszybciej, jak to możliwe
Sprawdź OC/AC na autobez wychodzenia z domu.
keyboard_arrow_up