Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

Ubezpieczenia
Wrocław - ul. Armii Krajowej 12B lokal 1 AB Centrum - CUK

Zobacz swoje polisyZobacz swoje polisy
Obniż cenę punktami PAYBACKObniż cenę punktami PAYBACK
Zapłać używając terminalaZapłać używając terminala
Zapłać kartąZapłać kartą
Zyskaj zniżki i bonusyZyskaj zniżki i bonusy

Adres

ul. Armii Krajowej 12B lokal 1 AB Centrum

50-541 Wrocław

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 9:00-18:00

Sobota 9:00-13:00

Kontakt

tel. 71-367-95-72tel. 506-941-313

email: wroclaw1@cuk.pl

Opinie Klientów o placówce z Google

Maciej Białek

Korzystam z Państwa usług odkąd wyrobiłem prawo jazdy. Samochody się zmieniały, agencja ubezpieczeniowa - nie :) i nie żałuję, bo odkąd pamiętam, obsługa klienta zawsze stała tu na bardzo wysokim poziomie, personel był (i nadal jest) przyjazny, a przy tym kompetentny i znający się na rzeczy. Z czystym sumieniem polecam (i pozdrawiam Panie: Patrycję, o ile nadal pracuje, oraz Natalię-bardzo Paniom dziękuję!).

Angelika TAA

Trafiłam do P. Klaudii, dzięki której zmieniłam firmę ubezpieczeniową i to była najlepsza decyzja, jaką mogłam zrobić. Wytłumaczyła wszystko, przedstawiła dokładnie każdą ofertę, pomogła mi podjąć słuszna decyzję. Nic dodać, nic ująć. Polecam!

Sandra Szczech

Super obsługa! Trafiłam do p. Klaudii i naprawdę udzieliła mi konkretnych, rzeczowych informacji. Doradziła i odpowiedziała na wszystkie moje pytania. Poświęciła mi swój czas, bez żadnego problemu. Bardzo sympatyczna i miła. Gorąco polecam!!!

Klaudia Klimek

W zeszłym tygodniu podpisywałam polisę u Pani Klaudii, w biurze panuje świetna atmosfera. Dziękuję za profesjonalną obsługę, z pewnością wrócę do placówki.

Sandra Szczech

Super obsługa! Trafiłam do p. Klaudii i naprawdę udzieliła mi konkretnych, rzeczowych informacji. Doradziła i odpowiedziała na wszystkie moje pytania. Poświęciła mi swój czas, bez żadnego problemu. Bardzo sympatyczna i miła. Gorąco polecam!!!

UWAGA! 

Doradcy w placówkach CUK działają z zachowaniem wszelkich możliwych zasad bezpieczeństwa
i ochrony przed COVID-19.

Polisę kupisz bezpośrednio u doradcy w placówce lub zdalnie przez telefon. Zapraszamy! 

 

W multiagencji CUK Ubezpieczenia kupisz najtańsze OC i AC we Wrocławiu, a to wszystko w zaledwie 2 minuty! W tym czasie porównamy oferty aż 30 Towarzystw Ubezpieczeniowych, z którymi współpracujemy oraz pomożemy wybrać najkorzystniejszą opcję.

 Nasi doświadczeni doradcy nie tylko bezpłatnie porównają ponad 100 produktów OC i AC, ale również dopasują najlepsze ubezpieczenia:

  •     OC/AC  
  •     Assistance
  •     NNW
  •     domu lub mieszkania
  •     podróży
  •     na życie

Zapraszamy do CUK w AB Centrum przy ul. Armii Krajowej 12B! Czekamy na Ciebie od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-18:00 i w soboty 9:00-13:00.

Skontaktuj się z nami:

Zamów rozmowę lub zadzwoń: 22 33 00 300
Znajdź placówkę
Zapytaj o ubezpieczenie Odpowiemy najszybciej, jak to możliwe
Sprawdź OC/AC na autobez wychodzenia z domu.
keyboard_arrow_up