Ubezpieczenia - Warszawa, Targowa 72 lokal paw. 24 - CUK

5
(39)

Adres

Targowa 72 lokal paw. 24
03-734 Warszawa

Poniedziałek - Piątek 8:00-16:00

WYZNACZ TRASĘ

Znajdź najtańsze
ubezpieczenie dla siebie

Znajdź najtańsze
ubezpieczenie dla siebie

 • 1
  Porównaj 40 Towarzystw
  w jednym miejscu
 • 2
  Odbierz pełne wsparcie i pomoc
  w zaufanej placówce
 • 3
  Kup polisę bez wychodzenia
  z domu!
Polecam gorąco Panią Marlenę. Dzięki niej nie muszę toczyć tysiąca rozmów z różnymi ubezpieczycielami, idę do niej mówię czego potrzebuję i dostaję propozycje spełniającą na moje oczekiwania. Mam ubezpieczone dzieki Pani Marlenie wszystko co powinno. Fachowe i miłe doradzwcto, co roku wracam bo nigdzie nie spotkałam się z takim podejściem do klienta. Kontakt możliwy na różne sposoby, telefon, mail i oczywiście osobiście. Polecam kontakt z Panią Marleną!

Justyna Golebiewska

Pani Marlena jak zwykle bardzo chętnie doradza w doborze oferty,POLECAM w 100%. Dziś szukamy oferty dla młodego kierowcy... Edit...dziś tj 13.03 znaleziona najtańsza polisa oczywiście pełna profeska...pozostaje tylko zrobić przelew. I do następnego razu...(Toyota Corolla) Dziękuję.

Leon Zpoczty

Pani Marlena , to super profesjonalny doradca. Osoba empatyczna,ciepła, po prostu ludzka 😃. Od lat ubezpieczam auta i nasza współpraca wspaniale się układa. Pani Marlenko dziękuję. Bardzo wszystkim polecam!!!

Małgorzata Mor

Serdecznie polecam! Pani Marlena jest nie tylko profesjonalistką ale tak ze świetnie potrafi dopasować ofertę do potrzeb klienta wyróżniającą się wysoką empatią. Polecam z całego serca!

Beatka Ghj

Serdecznie dziękujemy za super życzliwe, a jednocześnie bardzo kompetentne załatwienie zmiany OC. Teraz mamy nawet większy pakiet za ponad dwukrotnie mniej, niż nam zaproponowało poprzednie TU. Polecamy!

S DC

Skontaktuj się z placówką

Skontaktuj się z nami. Odpowiemy na Twoje wszystkie pytania. Otrzymasz pełne wsparcie SUPERSPECJALISTY

Doradcy w placówkach CUK działają z zachowaniem wszelkich możliwych zasad bezpieczeństwa
i ochrony przed COVID-19.

Polisę kupisz bezpośrednio u doradcy w placówce lub zdalnie przez telefon. Zapraszamy!

Ubezpieczenia na każdą kieszeń w CUK w Warszawie przy ul. Targowej

CUK Ubezpieczenia to lata doświadczeń w branży ubezpieczeniowej oraz setki placówek w całej Polsce. Znajdziesz nas również w Warszawie na Pradze-Północ, wybierając się na zakupy do Galerii Wileńskiej. Chcesz ubezpieczyć nowe auto albo kupić kolejną polisę OC? Szukasz dodatkowej ochrony AC, ale obawiasz się, że będzie dużym obciążeniem dla portfela? W CUK oferujemy ubezpieczenia komunikacyjne, osobowe i majątkowe w niskich cenach. Przyjdź i przekonaj się, ile możesz zaoszczędzić na ubezpieczeniu oraz jak prosty jest jego wybór i zakup.

Oferta wielu towarzystw w jednym miejscu

Samodzielne porównanie dostępnych na rynku ofert wymaga czasu. Możesz go spożytkować na coś innego niż poszukiwanie polisy. Nasz ekspert chętnie doradzi Ci w wyborze. Wystarczy, że powiesz, jakiego ubezpieczenia szukasz, a my zajmiemy się resztą. Korzystając z profesjonalnego kalkulatora w kilka minut porównamy oferty ponad 30 towarzystw ubezpieczeniowych, aby przedstawić Ci zestawienie najtrafniejszych wariantów. W razie pytań i wątpliwości służymy wiedzą i doświadczeniem.

W CUK znajdziesz ubezpieczenie OC i AC dla swojego auta. Jeśli zależy Ci na poczuciu bezpieczeństwa w trakcie podróży lub na wypadek, gdy auto nie odpali przed domem, zadbaj o assistance. Wybierasz się za granicę? Mamy dla Ciebie ubezpieczenie turystyczne. Obawiasz się o przyszłość swoją i bliskich na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń lub poważnego zachorowania? Sprawdź, która polisa na życie będzie dla Ciebie najbardziej odpowiednia. Z nami ubezpieczysz dom, mieszkanie, rower, motocykl, firmę.

Wybierz dogodną formę kontaktu

Możesz odwiedzić nas osobiście w Warszawie przy ul. Targowej 72 lok. 24 lub, jeśli preferujesz kontakt zdalny – zadzwonić bądź napisać. Nasi doradcy chętnie udzielą odpowiedzi na Twoje pytania. Czasem ubezpieczenie trzeba kupić, bo taki obowiązek narzuca prawo, zawsze jednak warto zadbać o właściwą polisę, nawet gdy jest dobrowolna, dla bezpieczeństwa swojego i bliskich.

Twoje ubezpieczenie w SUPERcenie

Chcesz ubezpieczyć swój dom lub samochód? A może wybierasz się w podróż?
Przyjazny Świat Ubezpieczeń istnieje naprawdę. Sprawdź, ile Ty możesz zaoszczędzić!

samochód

Ubezpieczenie
samochodu

Sprawdź korzystne oferty ubezpieczeń OC, AC, NNW i assistance.

SPRAWDŹ CENĘ
dom

Ubezpieczenie
nieruchomości

Nie przepłacaj za ubezpieczenie domu lub mieszkania.

SPRAWDŹ CENĘ
rower

Ubezpieczenie
roweru

Ubezpiecz rower i siebie — ciesz się bezpieczną jazdą.

SPRAWDŹ CENĘ
serce

Ubezpieczenie
życia i zdrowia

Ubezpiecz siebie i bliskich oraz chroń to, co najważniejsze.

Czytaj więcej
samolot

Ubezpieczenie
turystyczne

Chroń zdrowie i cenne przedmioty podczas podróży.

WIĘCEJ
motocykl

Ubezpieczenie
motocyklowe

Sprawdź oferty OC, AC, NNW, assistance dla jednośladów.

SPRAWDŹ CENĘ
nnw dziecka

Ubezpieczenie
NNW dziecka

Pełna ochrona Twojego dziecka 24 godziny na dobę.

SPRAWDŹ CENĘ
teczka

Ubezpieczenie
firmowe

Sprawdź ubezpieczenia dające spokój w prowadzeniu biznesu.

Czytaj więcej
rolnictwo

Ubezpieczenie
rolnicze

Jako rolnik dobrze wiesz, jak nieprzewidywalna jest to branża.

Czytaj więcej