Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

Ubezpieczenia
Warszawa - ul. Rudnickiego 3A lokal 19H - CUK

Zobacz swoje polisyZobacz swoje polisy
Obniż cenę punktami PAYBACKObniż cenę punktami PAYBACK
Zapłać używając terminalaZapłać używając terminala
Zapłać kartąZapłać kartą
Zyskaj zniżki i bonusyZyskaj zniżki i bonusy

Adres

ul. Rudnickiego 3A lokal 19H

01-858 Warszawa

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 8:30-17:00

Sobota 9:00-14:00

Kontakt

tel. 22-639-44-05tel. 506-940-076tel. 506-940-652tel. 515-031-084

email: warszawa@cuk.pl

Opinie Klientów o placówce z Google

Paweł Pająk

Jak zawsze miło i profesjonalnie

Fazer Fazer

Obsługa na wysokim poziomie, z cierpliwością do moich pytań i zadowolenie według moich oczekiwań zostały w 100% spełnione. Ubezpieczam w tej placówce pojazdy od wielu lat z czystą przyjemnością. Polecam panią Karolinę i jej fachową obsługę. ;)

Jo

Polecam ubezpieczenia w firmie CUK na Rudnickiego w Warszawie. Wykupuje tu polisy od kilku lat. I od kilku lat u Pana Michała, ktory bardzo dba o klienta i o jego potrzeby ;) Zawsze jestem traktowana priorytetowo! Polecam!

Karolina Kozdra

Kolejny raz ubezpieczaliśmy samochód i mieszkanie w CUK. Przejrzysta, korzystna oferta, profesjonalna obsługa klienta. Szczególne podziękowania dla p. Karoliny za okazaną pomoc i poświęcony nam czas.

Doradcy w placówkach CUK działają z zachowaniem wszelkich możliwych zasad bezpieczeństwa
i ochrony przed COVID-19.

Polisę kupisz bezpośrednio u doradcy w placówce lub zdalnie przez telefon. Zapraszamy!

Szukasz taniego OC i dobrego AC w Warszawie? Nie wiesz na co zwrócić uwagę przy podpisywaniu polisy? Jeżeli na którekolwiek z pytań odpowiedziałeś „tak”, to znaczy, że powinieneś odwiedzić multiagencję CUK Ubezpieczenia w Warszawie.

Znajdziesz u nas szeroką ofertę polis komunikacyjnych: OC /AC, Assistance czy NNW. Ubezpieczymy również Twój dom, mieszkanie, zdrowie i życie. Możesz na nas liczyć w podróży! Prowadzisz firmę? Sprawdź nasze produkty dedykowane przedsiębiorcom.

Nasz doradca omówi z Tobą warunki polisy i wspólnie dobierzecie odpowiedni zakres ochrony, aby nasze ubezpieczenie pasowało do Twoich potrzeb. Zaufaj doświadczeniu i fachowej wiedzy! Gwarantujemy kompleksową obsługę i miłą atmosferę.

Co nas wyróżnia? Korzystamy z innowacyjnego kalkulatora ubezpieczeń, który w kilka minut oblicza wysokość składki w 30 współpracujących z nami Towarzystwach. Z nami podejmiesz najlepszą decyzję ubezpieczeniową.

Odwiedź nas w CUK Ubezpieczenia w Warszawie na Bielanach przy ul. Rudnickiego 3a 19H. Przed placówką łatwo zaparkujesz swoje auto.

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godz. 8:30-17:00 i w każdą sobotę od 9:00 do 14:00. Do zobaczenia!

Skontaktuj się z nami:

Zamów rozmowę lub zadzwoń: 22 33 00 300
Znajdź placówkę
Zapytaj o ubezpieczenie Odpowiemy najszybciej, jak to możliwe
Sprawdź OC/AC na autobez wychodzenia z domu.
keyboard_arrow_up