Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

CUK Ubezpieczenia
ul. Rudnickiego 3A lokal 19H, 01-858 Warszawa

Adres

ul. Rudnickiego 3A lokal 19H

01-858 Warszawa

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 8:30-19:00

Sobota 9:00-14:00

Kontakt

tel. 22-639-44-05

email: warszawa@cuk.pl

Szukasz taniego OC i dobrego AC w Warszawie? Nie wiesz na co zwrócić uwagę przy podpisywaniu polisy? Jeżeli na którekolwiek z pytań odpowiedziałeś „tak”, to znaczy, że powinieneś odwiedzić multiagencję CUK Ubezpieczenia w Warszawie.

Znajdziesz u nas szeroką ofertę polis komunikacyjnych: OC /AC, Assistance czy NNW. Ubezpieczymy również Twój dom, mieszkanie, zdrowie i życie. Możesz na nas liczyć w podróży! Prowadzisz firmę? Sprawdź nasze produkty dedykowane przedsiębiorcom.

Nasz doradca omówi z Tobą warunki polisy i wspólnie dobierzecie odpowiedni zakres ochrony, aby nasze ubezpieczenie pasowało do Twoich potrzeb. Zaufaj doświadczeniu i fachowej wiedzy! Gwarantujemy kompleksową obsługę i miłą atmosferę.

Co nas wyróżnia? Korzystamy z innowacyjnego kalkulatora ubezpieczeń, który w kilka minut oblicza wysokość składki w 30 współpracujących z nami Towarzystwach. Z nami podejmiesz najlepszą decyzję ubezpieczeniową.

Odwiedź nas w CUK Ubezpieczenia w Warszawie na Bielanach przy ul. Rudnickiego 3a 19H. Przed placówką łatwo zaparkujesz swoje auto.

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godz. 8:30-19:00 i w każdą sobotę od 9:00 do 14:00. Do zobaczenia!

Twoja lokalizacja

Wpisz miejscowość lub użyj geolokalizacji

Placówka ul. Rudnickiego 3A lokal 19H, 01-858 Warszawa

Skontaktuj się z nami:

Zamów rozmowę lub zadzwoń: 22 33 00 300
Znajdź placówkę
Zapytaj o produkt lub współpracę Odpowiemy najszybciej, jak to możliwe
Sprawdź OC/AC na autobez wychodzenia z domu.