Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

CUK Ubezpieczenia
ul. Czarnomorska 7, 02-758 Warszawa

Adres

ul. Czarnomorska 7

02-758 Warszawa

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 8:30-18:00

Sobota 9:00-14:00

Kontakt

tel. 22-651-57-19

email: warszawa@cuk.pl

Multiagencja CUK Ubezpieczenia w Warszawie oferuje szeroki wybór polis komunikacyjnych (OC/AC, Assistance, NNW), na życie, zdrowotnych, turystycznych (bagażu, NNW) i transportowych. Posiadamy specjalne produkty dla firm i rolników.

W naszej placówce korzystamy z kalkulatora ubezpieczeniowego, aby porównać dla Ciebie polisy 30 wiodących Towarzystw. Profesjonalny doradca przygotuje indywidualne zestawienie ubezpieczeń dopasowanych do Twoich potrzeb. Przedstawi Ci dostępne warianty, abyś mógł wybrać najkorzystniejszą opcję.

W CUK Ubezpieczenia w Warszawie w miłej atmosferze załatwisz wszystkie formalności związane z polisą. 

W trosce o komfort rodzin zapewniamy kącik dla najmłodszych, aby Twoje dzieci przyjemnie spędziły czas podczas wizyty w CUK Ubezpieczenia.

Nasza multiagencja w Warszawie znajduje się przy ul. Czarnomorskiej 7 na Mokotowie. Znajdziesz nas, skręcając z Alei Sikorskiego w kierunku Szkoły Podstawowej nr 212.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:30-18:00 oraz w każdą sobotę od 9:00 do 14:00. Zapraszamy!

Twoja lokalizacja

Wpisz miejscowość lub użyj geolokalizacji

Placówka ul. Czarnomorska 7, 02-758 Warszawa

Skontaktuj się z nami:

Zamów rozmowę lub zadzwoń: 22 33 00 300
Znajdź placówkę
Zapytaj o produkt lub współpracę Odpowiemy najszybciej, jak to możliwe
Sprawdź OC/AC na autobez wychodzenia z domu.