Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

Ubezpieczenia
Warszawa - ul. Czarnomorska 7 - CUK

Zobacz swoje polisyZobacz swoje polisy
Obniż cenę punktami PAYBACKObniż cenę punktami PAYBACK
Zapłać używając terminalaZapłać używając terminala
Zapłać kartąZapłać kartą
Zyskaj zniżki i bonusyZyskaj zniżki i bonusy

Adres

ul. Czarnomorska 7

02-758 Warszawa

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 9:00-17:00

Sobota 9:00-14:00

Kontakt

tel. 22-651-57-19tel. 506-940-422tel. 504-474-795

email: warszawa@cuk.pl

Opinie Klientów o placówce z Google

PIETER BRO

Znają się na rzeczy, bez nadmiernego gadania i niepotrzebnego marketingu. Doradzają a nie próbują upchnąć produkt z największą prowizją. Pan Hubert znalazł mi lepszą ofertę niż wychodziła mi z internetowej porównywarki! W okolicy jest gdzie zostawić samochód, co dzisiaj w Warszawie nie zdarza się często. Czego więcej trzeba? Po prostu polecam - Radek

Michal Wojciechowski

To co mnie zwykle irytuje w ubezpieczeniach, to próba sprzedaży dodatkowych produktów mimo, że ja szukam jednego konkretnego - tutaj jest normalnie - fachowo i w temacie - bez dygresji i z pełną przejrzystością. Polecam.

Piotr 550

Bardzo dobra obsługa. Profesjonalizm. Można się ubezpieczyć dobrze, za nieduże pieniądze. Bogaty wachlarz ubezpieczeń.

Piotr Krusiński

Pełna i mega profesjonalna obsługa. Pan Hubert jest najlepszym agentem z jakim miałem okazję współpracować. Z czystym sumieniem mogę polecić tę placówkę.

Pawel D

Obsługa z bardzo profesjonalnym podejściem , a ubezpieczenie wręcz uszyte na miarę . Dziękuje i do zobaczenia bo wrócę napewno !

Doradcy w placówkach CUK działają z zachowaniem wszelkich możliwych zasad bezpieczeństwa
i ochrony przed COVID-19.

Polisę kupisz bezpośrednio u doradcy w placówce lub zdalnie przez telefon. Zapraszamy!

Multiagencja CUK Ubezpieczenia w Warszawie oferuje szeroki wybór polis komunikacyjnych (OC/AC, Assistance, NNW), na życie, zdrowotnych, turystycznych (bagażu, NNW) i transportowych. Posiadamy specjalne produkty dla firm i rolników.

W naszej placówce korzystamy z kalkulatora ubezpieczeniowego, aby porównać dla Ciebie polisy 30 wiodących Towarzystw. Profesjonalny doradca przygotuje indywidualne zestawienie ubezpieczeń dopasowanych do Twoich potrzeb. Przedstawi Ci dostępne warianty, abyś mógł wybrać najkorzystniejszą opcję.

W CUK Ubezpieczenia w Warszawie w miłej atmosferze załatwisz wszystkie formalności związane z polisą. 

W trosce o komfort rodzin zapewniamy kącik dla najmłodszych, aby Twoje dzieci przyjemnie spędziły czas podczas wizyty w CUK Ubezpieczenia.

Nasza multiagencja w Warszawie znajduje się przy ul. Czarnomorskiej 7 na Mokotowie. Znajdziesz nas, skręcając z Alei Sikorskiego w kierunku Szkoły Podstawowej nr 212.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00 oraz w każdą sobotę od 9:00 do 14:00. Zapraszamy!

Skontaktuj się z nami:

Zamów rozmowę lub zadzwoń: 22 33 00 300
Znajdź placówkę
Zapytaj o ubezpieczenie Odpowiemy najszybciej, jak to możliwe
Sprawdź OC/AC na autobez wychodzenia z domu.
keyboard_arrow_up