Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

Ubezpieczenia
Ustrzyki Dolne - ul. Bełska 3 lokal 1 - CUK

Zobacz swoje polisyZobacz swoje polisy
Obniż cenę punktami PAYBACKObniż cenę punktami PAYBACK
Zapłać używając terminalaZapłać używając terminala
Zapłać kartąZapłać kartą
Zyskaj zniżki i bonusyZyskaj zniżki i bonusy

Adres

ul. Bełska 3 lokal 1

38-700 Ustrzyki Dolne

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 8:00-17:00

Sobota 9:00-12:00

Kontakt

tel. 13-492-77-33

email: ustrzykidolne@cuk.pl

Opinie Klientów o placówce z Google

Tomasz Żurawski

Polecam bardzo mocno. Bardzo pomocna obsługa w doborze najtańszego ubezpieczenia w chyba wszystkich ubezpieczalniach jakie są. Ładny wystrój, nowy lokal i szybko załatwiona sprawa. Parking przed samymi drzwiami, blisko centrum.

UWAGA! 

Z uwagi na obecną sytuację związaną z pandemią koronawirusa, zadzwoń do doradcy i kup ubezpieczenie zdalnie, polisę otrzymasz na e-mail lub umów się na spotkanie z doradcą w placówce.

CUK Ubezpieczenia Ustrzyki Dolne to multiagencja która oferuje swoim klientom wszystkie typy ubezpieczeń: ubezpieczenia komunikacyjne, ubezpieczenia mienia, zdrowia, życia (grupowe i indywidualne), ubezpieczenia firm, ubezpieczenia OC zawodu czy ubezpieczenia rolne.

Klienci przychodzący do placówki CUK Ubezpieczenia w Ustrzykach przy ul. Bełskiej 3/1 mogą liczyć na pomoc doświadczonych Doradców, którzy sprawdzą jakie ubezpieczenie jest najodpowiedniejsze, porównają oferty i spośród 30 Towarzystw Ubezpieczeniowych wybiorą najkorzystniejszą opcję ubezpieczenia dopasowaną do potrzeb ubezpieczającego.

Zadzwoń, wyślij wiadomość lub odwiedź placówkę CUK Ustrzyki - w pobliżu Apteki Eskulap - i przekonaj się ile możesz zaoszczędzić.

Zapraszamy!

Skontaktuj się z nami:

Zamów rozmowę lub zadzwoń: 22 33 00 300
Znajdź placówkę
Zapytaj o ubezpieczenie Odpowiemy najszybciej, jak to możliwe
Sprawdź OC/AC na autobez wychodzenia z domu.
keyboard_arrow_up