Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

Ubezpieczenia
Tczew - ul. Piaskowa 1 - CUK

Zobacz swoje polisyZobacz swoje polisy
Obniż cenę punktami PAYBACKObniż cenę punktami PAYBACK
Zapłać w ratachZapłać w ratach
Zapłać kartąZapłać kartą
Zyskaj zniżki i bonusyZyskaj zniżki i bonusy

Adres

ul. Piaskowa 1

83-100 Tczew

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 8:00-17:00

Sobota 10:00-13:00

Kontakt

tel. 58-530-07-22

email: tczew@cuk.pl

Opinie Klientów o placówce z Google

Justyna Piątek

Wszyscy ubezpieczyciele w jednym miejscu, świetne porównanie cen, aczkolwiek obsługa "na odczepnego" nie jest satysfakcjonująca.

Mariusz Szczuka

Przyjemna i profesjonalna obsługa

jacek131313 .

Zawsze profesjonalna obsługa

Artur Julke

Polecam

Placówka CUK Ubezpieczenia w Tczewie rozpoczęła swoją działalność w 2008 roku. Multiagencja znajduje się przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych miasta, ulicy Wojska Polskiego (na rogu ul. Piaskowej), w bezpośrednim sąsiedztwie Starostwa Powiatowego i Wydziału Komunikacji. W CUK, w miłej atmosferze, w przeciągu zaledwie kilku minut otrzymacie państwo ofertę OC i AC w postaci zbiorczego porównania cen 30 największych Towarzystw Ubezpieczeniowych działających w Polsce.

Oprócz polis komunikacyjnych, nasza placówka oferuje pełen wachlarz produktów, od  podróży zagranicznych, ubezpieczenia mieszkań, domów i samochodów, po kompleksową obsługę polisową flot pojazdów firmowych. Oprócz szerokiej gamy OC i Autocasco, staramy się zapewnić naszym klientom jak najwięcej wygody. Jako jedyna agencja w Tczewie akceptujemy karty płatnicze.

Nasi klienci zawsze mogą liczyć na miły upominek. Każdą polisę pakujemy do gustownej teczki, a do polis OC i AC dodajemy firmowy gadżet. Obsługa klientów oczywiście nie kończy się zaraz po podpisaniu polisy – nasi klienci zawsze mogą na nas liczyć, np. przypominając o kończącej się ochronie ubezpieczeniowej czy zbliżającym się terminie opłaty kolejnych rat.

 

Skontaktuj się z nami:

Zamów rozmowę lub zadzwoń: 22 33 00 300
Znajdź placówkę
Zapytaj o produkt lub współpracę Odpowiemy najszybciej, jak to możliwe
Sprawdź OC/AC na autobez wychodzenia z domu.
keyboard_arrow_up