Ubezpieczenia - Świętochłowice, Chorzowska 19 - CUK

5
(124)

Adres

Chorzowska 19
41-605 Świętochłowice

Poniedziałek - Sobota 9:00-21:00
Niedziela handlowa 10:00-17:00

WYZNACZ TRASĘ

Znajdź najtańsze
ubezpieczenie dla siebie

Znajdź najtańsze
ubezpieczenie dla siebie

 • 1
  Porównaj 40 Towarzystw
  w jednym miejscu
 • 2
  Odbierz pełne wsparcie i pomoc
  w zaufanej placówce
 • 3
  Kup polisę bez wychodzenia
  z domu!
Pani Aleksandro bardzo dziękuję za szybką i fachową obsługę oraz pomoc w ubezpieczeniu autka. Zdecydowanie polecam ten punkt, tu zawsze jest miła i profesjonalna obsługa, a ja za rok wrócę.

renata wronska

Bardzo fachowa obsługa. Pani Aleksandra to odpowiednia osoba na tym stanowisku. W kilka chwil doradziła i pomogła w wyborze najlepszej opcji ubezpieczenia. Zdecydowanie polecam🙂🙂

Adam K

Przede wszystkim zacznę od tego że w danym punkcie jest świetna obsługa. Pani Kamila bardzo miła i sympatyczna, chętnie odpowiada na zadane pytania oraz wyszukuje wszystkie dodatkowe informacje aby klient wiedział jaka jest oferta i co zawiera. Dla mnie super, co więcej Polisa OC na samochód wyszła taniej niż w innych tego typu biurach, nawet taniej za ten sam wariant niż u ubezpieczyciela na stronie po kalkulacji we własnym zakresie. Polecam!!!

Tomasz Marczak

Bardzo dobra obsługa, wysokie i dobre ceny ubezpieczeń robią duże wrażenie. Nigdzie tak szybko nikt mi nie załatwił tak dobrego ubezpieczenia. Pani Ola to kozak wariatka tak bajeruje ze załatwił najlepszą ofertę świata. Ostatnio ubezpieczałem łódź podwodną i zapłaciłem jedyne 10 tyś za rok. Jeszcze raz bardzo polecam i pozdrawiam.

snikers batonik

Jestem pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu oraz rzetelności pracujących tam Kobiet. Świetna obsługa bez zarzutu. Została mi przedstawiona świetna oferta ubezpieczenia na życie - wiele różnych wariantów dzięki czemu mogłam bez problemu dopasować jedna z nich do swoich potrzeb. Ceny o wiele niższe w porównaniu do innych biur które proponowały mi ubezpieczenia, jednocześnie jest to bardzo konkretny pakiet. Obsługa bardzo angażuje się w potrzeby konkretnego klienta. Czułam się na prawdę świetnie odwiedzajac tą placówkę. Serdecznie polecam i pozdrawiam Panią Aleksandrę Kaczmarczyk ❤️

Natalia Cichoń

Skontaktuj się z placówką

Skontaktuj się z nami. Odpowiemy na Twoje wszystkie pytania. Otrzymasz pełne wsparcie SUPERSPECJALISTY

UWAGA! 

Doradcy w placówkach CUK działają z zachowaniem wszelkich możliwych zasad bezpieczeństwa
i ochrony przed COVID-19.

Polisę kupisz bezpośrednio u doradcy w placówce lub zdalnie przez telefon. Zapraszamy! 

 

Fachowa obsługa w placówce CUK w Świętochłowicach

W CUK Ubezpieczenia w Świętochłowicach specjalizujemy się w kompleksowym doradztwie ubezpieczeniowym. Podczas jednej wizyty w naszej placówce przedstawimy Ci ofertę 30 wiodących towarzystw. 

Nasi doradcy porównają dla Ciebie polisy, których potrzebujesz. Otrzymasz szczegółowe informacje o cenach i dostępnych wariantach. Przy pomocy autorskiego kalkulatora sprawdzą, który wariant będzie dla Ciebie najbardziej korzystny. Porównają ceny oraz zakres ochrony.

W ofercie CUK znajdują się produkty największych na rynku towarzystw ubezpieczeniowych, np. Warta, Ergo Hestia oraz PZU. Dzięki temu masz gwarancję, że współpracujesz z profesjonalistami. SUPERdoradcy odpowiedzą na Twoje pytania, rozwieją każdą wątpliwość. W placówce załatwisz wszelkie formalności, nasi pracownicy przeprowadzą Cię przez cały proces aż do jego finalizacji. 

Ubezpieczenia samochodowe, firmowe oraz nieruchomości w CUK 

Przygotowaliśmy dla Ciebie szeroki wybór polis komunikacyjnych (OC/AC, Assistance), na życie, turystycznych, mienia (mieszkania, domu) i transportowych. Ubezpieczamy firmy i gospodarstwa rolne. Wybierając CUK zyskasz dużo czasu oraz zaoszczędzisz pieniądze. Wybierzemy najlepszą ofertę, która nie będzie dla Ciebie zbyt dużym obciążeniem. Dzięki dostępowi do ofert 30 towarzystw sprawdzimy dla Ciebie każdy szczegół.

Zapraszamy do CUK Ubezpieczenia w Centrum Handlowym Atrium w Świętochłowicach. Znajdziesz nas na parterze, na prawo od wejścia. Na miejscu czeka na Ciebie parking dla naszych klientów. Do zobaczenia!

Twoje ubezpieczenie w SUPERcenie

Chcesz ubezpieczyć swój dom lub samochód? A może wybierasz się w podróż?
Przyjazny Świat Ubezpieczeń istnieje naprawdę. Sprawdź, ile Ty możesz zaoszczędzić!

samochód

Ubezpieczenie
samochodu

Sprawdź korzystne oferty ubezpieczeń OC, AC, NNW i assistance.

SPRAWDŹ CENĘ
dom

Ubezpieczenie
nieruchomości

Nie przepłacaj za ubezpieczenie domu lub mieszkania.

SPRAWDŹ CENĘ
rower

Ubezpieczenie
roweru

Ubezpiecz rower i siebie — ciesz się bezpieczną jazdą.

SPRAWDŹ CENĘ
serce

Ubezpieczenie
życia i zdrowia

Ubezpiecz siebie i bliskich oraz chroń to, co najważniejsze.

Czytaj więcej
samolot

Ubezpieczenie
turystyczne

Chroń zdrowie i cenne przedmioty podczas podróży.

WIĘCEJ
motocykl

Ubezpieczenie
motocyklowe

Sprawdź oferty OC, AC, NNW, assistance dla jednośladów.

SPRAWDŹ CENĘ
nnw dziecka

Ubezpieczenie
NNW dziecka

Pełna ochrona Twojego dziecka 24 godziny na dobę.

SPRAWDŹ CENĘ
teczka

Ubezpieczenie
firmowe

Sprawdź ubezpieczenia dające spokój w prowadzeniu biznesu.

Czytaj więcej
rolnictwo

Ubezpieczenie
rolnicze

Jako rolnik dobrze wiesz, jak nieprzewidywalna jest to branża.

Czytaj więcej