Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

Ubezpieczenia
Świętochłowice - ul. Chorzowska 19 lokal CH Atrium - CUK

Zobacz swoje polisyZobacz swoje polisy
Obniż cenę punktami PAYBACKObniż cenę punktami PAYBACK
Zapłać w ratachZapłać w ratach
Zapłać kartąZapłać kartą
Zyskaj zniżki i bonusyZyskaj zniżki i bonusy

Adres

ul. Chorzowska 19 lokal CH Atrium

41-605 Świętochłowice

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 9:00-21:00

Sobota 9:00-21:00

Niedziela 10:00-17:00

Kontakt

tel. 32-241-14-06

email: swietochlowice@cuk.pl

Opinie Klientów o placówce z Google

Ir Du

Polecam. Obsłużony na najwyższym poziomie przez p. Esterę. późną porą wszedłem z pytaniem, a wyszedłem z dwiema polisami:)

Silesia Bimmers

Bardzo polecam :) Mega dobre i profesjonalne podejście do klienta :) My trafiliśmy do Pani Weroniki i mimo poźnej pory zostaliśmy solidnie i rzetelnie obsłużeni :) Takiej nie ma obsługi nigdzie indziej :) Zadowolony klient z e87 :)

Esti W
Katarzyna Stolecka

W CUK Ubezpieczenia w Świętochłowicach specjalizujemy się w kompleksowym doradztwie ubezpieczeniowym. Podczas jednej wizyty w naszej placówce przedstawimy Ci ofertę 30 wiodących Towarzystw. 

Przygotowaliśmy dla Ciebie szeroki wybór polis komunikacyjnych (OC/AC, Assistance), na życie, turystycznych, mienia (mieszkania, domu) i transportowych. Ubezpieczamy firmy i gospodarstwa rolne.

Nasi doradcy porównają dla Ciebie polisy, których potrzebujesz. Otrzymasz szczegółowe informacje o cenach i dostępnych wariantach.

Zapraszamy do CUK Ubezpieczenia w Centrum Handlowym Atrium w Świętochłowicach. Znajdziesz nas na parterze, na prawo od wejścia. Na miejscu czeka na Ciebie parking dla naszych klientów.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do soboty w godz. 9:00-21:00 oraz w niedziele handlowe w godz. 10:00-17:00. Do zobaczenia!

Skontaktuj się z nami:

Zamów rozmowę lub zadzwoń: 22 33 00 300
Znajdź placówkę
Zapytaj o produkt lub współpracę Odpowiemy najszybciej, jak to możliwe
Sprawdź OC/AC na autobez wychodzenia z domu.
keyboard_arrow_up