Ubezpieczenia - Swarzędz, Wrzesińska 11 - CUK

4.9
(210)

Adres

Wrzesińska 11
62-020 Swarzędz

Poniedziałek - Piątek 9:00-17:00
Sobota 9:00-12:00

WYZNACZ TRASĘ

Znajdź najtańsze
ubezpieczenie dla siebie

Znajdź najtańsze
ubezpieczenie dla siebie

 • 1
  Porównaj 40 Towarzystw
  w jednym miejscu
 • 2
  Odbierz pełne wsparcie i pomoc
  w zaufanej placówce
 • 3
  Kup polisę bez wychodzenia
  z domu!
Naprawdę z całego serca polecam ! Posiadam w tym punkcie tylko ubezpiecz i jestem bardzo zadowolona !! Przemiła ekipa zawsze pomoże wszystko da się załatwić i naprawdę zawsze pomogą oraz nie zostawia klienta na łodzi kiedy jest zapominalski. Najlepsza ekipa ubezpieczeń szczególnie pani Hanna :)

Emilia Esz

CUK Ubezpieczenia Swarzędz to bardzo kompetentna jednostka ubezpieczeniowa. Bardzo cenię sobie profesjonalne wsparcie i fachowe doradztwo, które zostało mi udzielone przez Panią Hannę Wierzbińską - specjalistę ds. ubezpieczeń z CUK Ubezpieczenia Swarzędz. Serdecznie dziękuję za miłe podejście do klienta , które przeplata się z fachowością , uśmiechem na twarzy i pełnym zaangażowaniem w dostosowywaniu odpowiedniego ubezpieczenia, niezależnie czy komunikacyjnego, czy nieruchomości. Gorąco polecam

Piotr Bugajny

Od kilku lat ubezpieczamy z żoną nieruchomości i auta w CUG Swarzędz. Zawsze znajdujemy u miłych pań profesjonalną pomoc i dobór odpowiedniego ubezpieczenia. I najlepsze zostawiam na koniec :) Bardzo dziękuję trzem miłym i uśmiechniętym dziewczynom za cenną radę zakupienia assistans do OC. Pech chciał, że na skutek awarii auta wracałem z nad morza pomocą drogową ale nie straciłem uśmiechu, gdyż darmowa usługa TUZ była w pakiecie assistans. Zdecydowanie polecam i doradzam słuchać cennych podpowiedzi profesjonalnej kadry CUG Swarzędz.

Rooberto1913 Nad

Zawsze rzetelna i profesjonalna obsługa, pełne doradztwo i przemiłe osoby. Wracam tu kilka razy w roku przy okazji odnowienia kilku polis. Polecam!!!!

Ma Gda

Ania czy Hania? Hania czy Ania? Powiem tak! Nie ważne w ręce której z tych przesympatycznych pań wpadniesz - i tak będziesz obsłużony profesjonalnie, kompetentnie i z uśmiechem! Panie przygotowują najkorzytniejsze oferty, pomagają przebrnąć przez "papierologię" a całość w życzliwej atmosferze. Gorąco polecam wizytę w swarzędzkim oddziale CUK bo gwarantuje to spokój w tyle głowy oraz parę (czasem niemałych) złotych oszczdności!

Michał Sulejewski

Skontaktuj się z placówką

Skontaktuj się z nami. Odpowiemy na Twoje wszystkie pytania. Otrzymasz pełne wsparcie SUPERSPECJALISTY

Doradcy w placówkach CUK działają z zachowaniem wszelkich możliwych zasad bezpieczeństwa
i ochrony przed COVID-19.

Polisę kupisz bezpośrednio u doradcy w placówce lub zdalnie przez telefon. Zapraszamy!

Placówka CUK w Swarzędzu - wieloletnie doświadczenie w ubezpieczaniu

Istniejąca od października 2012 r. placówka CUK Ubezpieczenia w Swarzędzu oferuje sprzedaż najtańszych polis komunikacyjnych: OC, Autocasco, NNW czy Assistance. W naszej multiagencji bezpłatnie porównamy ceny oraz zakres ubezpieczeń i doradzimy w wyborze najlepszej oferty.

W CUK w Swarzędzu wykupisz także ubezpieczenia majątkowe (mieszkania lub domu), firmy, na życie czy turystyczne. Dzięki współpracy z wiodącymi towarzystwami, w CUK zaoszczędzisz nie tylko czas, ale i pieniądze.

Posiadamy setki produktów od ponad 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Przychodząc do naszej placówki CUK w Swarzędzu przy ulicy Wrzesińskiej 11 kompleksowo załatwisz swoje wszystkie sprawy ubezpieczeniowe. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku ubezpieczeń doskonale wiemy na co należy zwrócić uwagę przy zawieraniu polisy. 

Szukasz ubezpieczenia samochodu oraz nieruchomości? Odwiedź placówkę CUK w Swarzędzu 

Do pracy wykorzystujemy autorski kalkulator, który umożliwia porównanie wszystkich ofert dostępnych na rynku. Z naszą pomocą zaoszczędzisz pieniądze oraz czas. Doradzimy Ci z którego wariantu warto jest skorzystać. Oferujemy polisy OC/AC oraz pakiety Assistance. W ofercie posiadamy również ubezpieczenia rolne, nieruchomości, podróżne oraz firmowe. 

Biuro CUK Ubezpieczenia w Swarzędzu zlokalizowane jest przy ulicy Wrzesińskiej 11, w samym centrum miasta, w bliskim sąsiedztwie rynku. Zapraszamy!

Twoje ubezpieczenie w SUPERcenie

Chcesz ubezpieczyć swój dom lub samochód? A może wybierasz się w podróż?
Przyjazny Świat Ubezpieczeń istnieje naprawdę. Sprawdź, ile Ty możesz zaoszczędzić!

samochód

Ubezpieczenie
samochodu

Sprawdź korzystne oferty ubezpieczeń OC, AC, NNW i assistance.

SPRAWDŹ CENĘ
dom

Ubezpieczenie
nieruchomości

Nie przepłacaj za ubezpieczenie domu lub mieszkania.

SPRAWDŹ CENĘ
rower

Ubezpieczenie
roweru

Ubezpiecz rower i siebie — ciesz się bezpieczną jazdą.

SPRAWDŹ CENĘ
serce

Ubezpieczenie
życia i zdrowia

Ubezpiecz siebie i bliskich oraz chroń to, co najważniejsze.

Czytaj więcej
samolot

Ubezpieczenie
turystyczne

Chroń zdrowie i cenne przedmioty podczas podróży.

WIĘCEJ
motocykl

Ubezpieczenie
motocyklowe

Sprawdź oferty OC, AC, NNW, assistance dla jednośladów.

SPRAWDŹ CENĘ
nnw dziecka

Ubezpieczenie
NNW dziecka

Pełna ochrona Twojego dziecka 24 godziny na dobę.

SPRAWDŹ CENĘ
teczka

Ubezpieczenie
firmowe

Sprawdź ubezpieczenia dające spokój w prowadzeniu biznesu.

Czytaj więcej
rolnictwo

Ubezpieczenie
rolnicze

Jako rolnik dobrze wiesz, jak nieprzewidywalna jest to branża.

Czytaj więcej