Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

Ubezpieczenia
Stalowa Wola - ul. Popiełuszki 6 - CUK

Zobacz swoje polisyZobacz swoje polisy
Obniż cenę punktami PAYBACKObniż cenę punktami PAYBACK
Zapłać używając terminalaZapłać używając terminala
Zapłać kartąZapłać kartą
Zyskaj zniżki i bonusyZyskaj zniżki i bonusy

Adres

ul. Popiełuszki 6

37-450 Stalowa Wola

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 9:00-17:00

Sobota 9:00-12:00

Kontakt

tel. 15-649-44-25tel. 574-754-530tel. 606-311-717

email: stalowawola@cuk.pl

Opinie Klientów o placówce z Google

Wojciech Koryga

Szczerze polecam, zawsze otrzymuję najlepszą ofertę. Miła i profesjonalna obsługa. Korzystam już od lat, kupuję ubezpieczenia na samochód na podróże wszystko w jednym miejscu i w najlepszych cenach.

black white

Ubezpieczam u nich mieszkanie, auta, firmę. Dla mnie nr 1. Krok przed konkurencją, bo Panie są profesjonalistkami i myślą kompleksowo o potrzebach klienta i okazuje się, że to o czym ja nie pomyślałem, bo się nie znam przegapił też mój poprzedni ubezpieczyciel, a to są jednak istotne rzeczy. Mało kto o tym myśli póki nic się złego nie wydarzy, ale jeśli się wydarzy to jest już za późno.

Sebastian Rurak

Zdecydowanie polecam. Ubezpieczyłem dom na lepszych warunkach za niższą cenę, bo mieli promocję w sierpniu. Za miesiąc idę tam z samochodem.

Ula Kwiat

Polecam bardzo ten punkt ubezpieczeniowy, doradztwo i pełen profesjonalizm. Ofertę otrzymałam w 10 min przez telefon, udało się również dostać polisę na maila!

Grzegorz Adamiuk

Szukaliśmy rodzinnego ubezpieczenia od Covid na wyjazd do Chorwacji, nie wiedzieliśmy, że aż takie różnice mogą być w różnych firmach! W CUK wszystko mi wyjaśniono! Na pewno wrócimy z kolejnym wyjazdem, pozdrawiamy całą załogę ;)

Doradcy w placówkach CUK działają z zachowaniem wszelkich możliwych zasad bezpieczeństwa
i ochrony przed COVID-19.

Polisę kupisz bezpośrednio u doradcy w placówce lub zdalnie przez telefon. Zapraszamy!

Placówka CUK Ubezpieczenia w Stalowej Woli mieści się w centrum miasta, przy ul. ks. Popiełuszki 6 (tzw. „Białe Domy”). Bezpośrednio przed naszym biurem do dyspozycji Klientów są dwa bezpłatne parkingi. Szeroka gama oferowanych przez nas ubezpieczeń pozwala dobrać najkorzystniejszą polisę OC i AC czy też ubezpieczenie mieszkania lub domu - zarówno pod względem ceny jak i zakresu polis. Klientom biznesowym oferujemy ochronę majątku firmy, polisy OC działalności gospodarczej. Doradzimy jak zabezpieczyć się w czasie podróży, urlopu oraz w życiu codziennym.

Każdy z Państwa jest dla nas tak samo ważny, dlatego pomagamy zarówno w drobnych sprawach, jak również w tych bardziej skomplikowanych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży, jesteśmy w stanie dać naszym Klientom poczucie bezpieczeństwa i spokój.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji codziennie, w godzinach od 9.00 do 17.00, a także w soboty od 9.00 do 12.00. Zapraszamy również do konsultacji telefonicznych pod numerem: 15 649 44 25.

 

Skontaktuj się z nami:

Zamów rozmowę lub zadzwoń: 22 33 00 300
Znajdź placówkę
Zapytaj o ubezpieczenie Odpowiemy najszybciej, jak to możliwe
Sprawdź OC/AC na autobez wychodzenia z domu.
keyboard_arrow_up