Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

Ubezpieczenia
Śmigiel - plac Wojska Polskiego 9 - CUK

Zobacz swoje polisyZobacz swoje polisy
Obniż cenę punktami PAYBACKObniż cenę punktami PAYBACK
Zapłać w ratachZapłać w ratach
Zapłać kartąZapłać kartą
Zyskaj zniżki i bonusyZyskaj zniżki i bonusy

Adres

plac Wojska Polskiego 9

64-030 Śmigiel

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 9:00-17:00

Sobota 9:00-12:00

Kontakt

tel. 65-549-88-88

email: smigiel@cuk.pl

Opinie Klientów o placówce z Google

Dariusz Fabiańczyk

Miło, szybko i tanio

rafal pawlak

Zapraszamy do CUK Ubezpieczenia w Śmiglu, gdzie w zaledwie kilka minut porównasz ceny OC i AC 30 Towarzystw. To wszystko dzięki naszemu autorskiemu programowi, który przeprowadzi precyzyjną symulację cen oraz pomoże dobrać zakres polisy. Od dziś już nie musisz poświęcać kilku godzin lub dni poszukując taniego OC. Kupisz je od razu, na miejscu, w placówce CUK w Śmiglu!

W placówce CUK Ubezpieczenia można zapoznać się nie tylko z ofertami ubezpieczenia samochodu. W multiagencji CUK Ubezpieczenia kupisz również polisę na życie, mieszkanie lub dom czy polisę turystyczną. Dzięki bogatej ofercie umożliwiamy tworzenie elastycznych pakietów, dostosowywanych do indywidualnych potrzeb i możliwości finansowych klientów. Ponadto, w naszej placówce złożysz wypowiedzenie polisy OC, przepiszesz polisę poprzedniego właściciela czy też zawiadomisz Towarzystwo o sprzedaży pojazdu.

Biuro CUK Ubezpieczenia w Śmiglu można znaleźć w centralnej części miasta, na Placu Wojska Polskiego 9. Placówka w dni powszednie działa w godzinach 9.00-17.00, zaś w soboty otwarta jest w godzinach 9.00-12.00.

 

Skontaktuj się z nami:

Zamów rozmowę lub zadzwoń: 22 33 00 300
Znajdź placówkę
Zapytaj o produkt lub współpracę Odpowiemy najszybciej, jak to możliwe
Sprawdź OC/AC na autobez wychodzenia z domu.
keyboard_arrow_up