Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

Ubezpieczenia
Rzeszów - ul. Jagiellońska 17 lokal 3 - CUK

Zobacz swoje polisyZobacz swoje polisy
Obniż cenę punktami PAYBACKObniż cenę punktami PAYBACK
Zapłać używając terminalaZapłać używając terminala
Zapłać kartąZapłać kartą
Zyskaj zniżki i bonusyZyskaj zniżki i bonusy

Adres

ul. Jagiellońska 17 lokal 3

35-025 Rzeszów

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 9:00-18:00

Sobota 9:00-13:00

Kontakt

tel. 17-850-80-76tel. 504-110-120

email: rzeszow2@cuk.pl

Opinie Klientów o placówce z Google

Michał Szepieniec

Od kilku lat ubezpieczam mieszkanie i samochód w biurze CUK na Jagiellońskiej, najczęściej u Pani Agnieszki. Zawsze otrzymuję rzeczowe przedstawienie ofert, korzystną ofertę a także przyjemną rozmowę. Polecam!

BaRtłomiej Gut

Miła obsługa i konkurencyjne ceny. Polecam

Mateusz

Profesjonalna obsługa. Pani bardzo miła, potrafiąca doradzić i wybrać najlepszą opcje w stosunku jakość/cena :) Bardzo polecam :)

Łukasz Malewski

Bardzo miła i profesjonalna obsługa klienta.☺ Dobór ubezpieczenia według własnych potrzeb. 30 ubezpieczycieli w jednym miejscu. Panie które tam pracują dokładnie analizują wszystkie dane i wyjaśniają wszelkie nieścisłości.😕☺ Ubezpieczalnia realizuję punkty PAYBACK co zmniejsza 📉⬇ cenę składki. 😀👍

Mateusz Sitnik

Bardzo miła obsługa, fachowe doradztwo. Miła Pani nie wciska nic na siłę lecz stara się doradzić najlepszą dla ciebie opcję. Aż chce się wrócić do tego miejsca ponownie :) Polecam!

Doradcy w placówkach CUK działają z zachowaniem wszelkich możliwych zasad bezpieczeństwa
i ochrony przed COVID-19.

Polisę kupisz bezpośrednio u doradcy w placówce lub zdalnie przez telefon. Zapraszamy!

CUK Ubezpieczenia to multiagencja ubezpieczeniowa, która od 15 lat zajmuje się doradztwem w zakresie zakupu produktów ubezpieczeniowych. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że CUK jest liderem wśród multiagencji ubezpieczeniowych w Polsce. Dewizą marki jest kreowanie przyjaznego, zrozumiałego i łatwo dostępnego dla klienta świata ubezpieczeń. 

CUK Rzeszów Jagiellońska ma swojej ofercie ponad 100 produktów ponad 30 wiodących towarzystw ubezpieczeniowych w Polsce.

Działalność CUK w Rzeszowie przy ul. Jagiellońskiej 17 opiera się na porównywaniu ofert ubezpieczeniowych dostępnych na rynku i pomocy w wyborze najlepszej i najtańszej polisy dla danego klienta. Porównywanie cen i zakresu wielu ofert pozwala na indywidualne dopasowanie ubezpieczenia i uwzględnia potrzeby osoby, która szuka najlepszego ubezpieczenia samochodu, domu czy majątku.

W CUK Ubezpieczenia Rzeszów klienci mają wybór z pośród najlepszych ofert, zyskując jednocześnie czas i pieniądze.

Sprawdź też inne placówki CUK w tym mieście:

Skontaktuj się z nami:

Zamów rozmowę lub zadzwoń: 22 33 00 300
Znajdź placówkę
Zapytaj o ubezpieczenie Odpowiemy najszybciej, jak to możliwe
Sprawdź OC/AC na autobez wychodzenia z domu.
keyboard_arrow_up