Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

Ubezpieczenia
Rzeszów - ul. Jagiellońska 17 lokal 3 - CUK

Zobacz swoje polisyZobacz swoje polisy
Obniż cenę punktami PAYBACKObniż cenę punktami PAYBACK
Zapłać używając terminalaZapłać używając terminala
Zapłać kartąZapłać kartą
Zyskaj zniżki i bonusyZyskaj zniżki i bonusy

Adres

ul. Jagiellońska 17 lokal 3

35-025 Rzeszów

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 9:00-18:00

Sobota 9:00-13:00

Kontakt

tel. 17-850-80-76tel. 504-110-120

email: rzeszow2@cuk.pl

Opinie Klientów o placówce z Google

Mateusz

Profesjonalna obsługa. Pani bardzo miła, potrafiąca doradzić i wybrać najlepszą opcje w stosunku jakość/cena :) Bardzo polecam :)

Łukasz Malewski

Bardzo miła i profesjonalna obsługa klienta.☺ Dobór ubezpieczenia według własnych potrzeb. 30 ubezpieczycieli w jednym miejscu. Panie które tam pracują dokładnie analizują wszystkie dane i wyjaśniają wszelkie nieścisłości.😕☺ Ubezpieczalnia realizuję punkty PAYBACK co zmniejsza 📉⬇ cenę składki. 😀👍

Mateusz Sitnik

Bardzo miła obsługa, fachowe doradztwo. Miła Pani nie wciska nic na siłę lecz stara się doradzić najlepszą dla ciebie opcję. Aż chce się wrócić do tego miejsca ponownie :) Polecam!

Paulina Sosnicka

Profesjonala i szybka, celna oferta. Nie tracę tu cennego czasu. W 200 % spełniają moje oczekiwania. Polecam

Joanna Jamrogowicz

Jestem stala klientka, przemila obsluga, jak najbardziej polecam ! :)

UWAGA! 

Z uwagi na obecną sytuację związaną z pandemią koronawirusa, zadzwoń do doradcy i kup ubezpieczenie zdalnie, polisę otrzymasz na e-mail lub umów się na spotkanie z doradcą w placówce.

CUK Ubezpieczenia to multiagencja ubezpieczeniowa, która od 15 lat zajmuje się doradztwem w zakresie zakupu produktów ubezpieczeniowych. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że CUK jest liderem wśród multiagencji ubezpieczeniowych w Polsce. Dewizą marki jest kreowanie przyjaznego, zrozumiałego i łatwo dostępnego dla klienta świata ubezpieczeń. 

CUK Rzeszów Jagiellońska ma swojej ofercie ponad 100 produktów ponad 30 wiodących towarzystw ubezpieczeniowych w Polsce.

Działalność CUK w Rzeszowie przy ul. Jagiellońskiej 17 opiera się na porównywaniu ofert ubezpieczeniowych dostępnych na rynku i pomocy w wyborze najlepszej i najtańszej polisy dla danego klienta. Porównywanie cen i zakresu wielu ofert pozwala na indywidualne dopasowanie ubezpieczenia i uwzględnia potrzeby osoby, która szuka najlepszego ubezpieczenia samochodu, domu czy majątku.

W CUK Ubezpieczenia Rzeszów klienci mają wybór z pośród najlepszych ofert, zyskując jednocześnie czas i pieniądze.

Skontaktuj się z nami:

Zamów rozmowę lub zadzwoń: 22 33 00 300
Znajdź placówkę
Zapytaj o ubezpieczenie Odpowiemy najszybciej, jak to możliwe
Sprawdź OC/AC na autobez wychodzenia z domu.
keyboard_arrow_up