Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

CUK Ubezpieczenia
ul. Sportowa 1b, 05-090 Raszyn

Adres

ul. Sportowa 1b

05-090 Raszyn

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 9:00-17:00

Sobota 9:00-12:00

Kontakt

tel. 22-299-54-45

email: raszyn@cuk.pl

CUK Ubezpieczenia w Raszynie jest multiagencją ubezpieczeniową, która od 18 lat zajmuje się doradztwem w zakresie zakupu produktów ubezpieczeniowych. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że CUK jest liderem wśród multiagencji ubezpieczeniowych w Polsce. Dewizą marki jest kreowanie przyjaznego, zrozumiałego i łatwo dostępnego dla klienta świata ubezpieczeń.  CUK ma swojej ofercie ponad 100 produktów ponad 30 wiodących towarzystw ubezpieczeniowych w Polsce.
 
Działalność CUK opiera się na porównywaniu ofert ubezpieczeniowych dostępnych na rynku i pomocy w wyborze najlepszej i najtańszej polisy dla danego klienta. Porównywanie cen i zakresu wielu ofert pozwala na indywidualne dopasowanie ubezpieczenia i uwzględnia potrzeby osoby, która szuka najlepszego ubezpieczenia samochodu, domu czy majątku. W CUK Ubezpieczenia klienci mają wybór z pośród najlepszych ofert, zyskując jednocześnie czas i pieniądze.

 

Twoja lokalizacja

Wpisz miejscowość lub użyj geolokalizacji

Placówka ul. Sportowa 1b, 05-090 Raszyn

Skontaktuj się z nami:

Zamów rozmowę lub zadzwoń: 22 33 00 300
Znajdź placówkę
Zapytaj o produkt lub współpracę Odpowiemy najszybciej, jak to możliwe
Sprawdź OC/AC na autobez wychodzenia z domu.