Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

CUK Ubezpieczenia
ul. Piłsudskiego 85, 24-100 Puławy

Adres

ul. Piłsudskiego 85

24-100 Puławy

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 8:00-17:30

Sobota 10:00-13:00

Kontakt

tel. 81-888-04-89

email: pulawy@cuk.pl

W Puławach w samym centrum miasta znajduje się biuro multiagencji CUK Ubezpieczenia. Jest to oszklony budynek, mieszczący się pomiędzy ulicą Centralną i Piłsudskiego (tam gdzie niegdyś był bar Wisła). Nasza oferta obejmuje aż 30 Towarzystw Ubezpieczeniowych, więc na pewno znajdzie się tutaj najtańsze OC dla każdego klienta. W ciągu 2 minut policzymy składkę OC i AC na dowolny pojazd. Wspólnie z Tobą porównamy zakresy ochrony i wybierzemy najkorzystniejszą opcję.

Jeżeli masz jakieś wątpliwości lub pytania odnośnie polis komunikacyjnych, bądź innych to służymy poradą i fachową wiedzą. Dlatego warto nas odwiedzić, czy też zadzwonić i zasięgnąć informacji o ile korzystniej możesz dostać polisę na swój pojazd. Jeżeli masz kilka samochodów, to możesz przestać się martwić o terminy wygaśnięcia polisy OC. Zadzwonimy i przypomnimy Ci, w momencie gdy któraś z Twoich polis „będzie się kończyć”. Jednak ubezpieczenia komunikacyjne to tylko mała część naszej oferty.

Znajdziesz u nas bardzo szeroki wachlarz innych produktów, takich jak polisy na życie, mieszkaniowe, turystyczne, asekuracja firm i wiele innych. Nietrudno do nas trafić, bo mieścimy się w samym centrum miasta. Nie stanowi też problemu to, że przyjedziesz samochodem, bowiem przed budynkiem jest duży parking. Dla każdego klienta oprócz fachowej porady znajdzie się także skromny upominek.

Serdecznie zapraszamy.

 

Twoja lokalizacja

Wpisz miejscowość lub użyj geolokalizacji

Placówka ul. Piłsudskiego 85, 24-100 Puławy

Skontaktuj się z nami:

Zamów rozmowę lub zadzwoń: 22 33 00 300
Znajdź placówkę
Zapytaj o produkt lub współpracę Odpowiemy najszybciej, jak to możliwe
Sprawdź OC/AC na autobez wychodzenia z domu.