Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

Ubezpieczenia
Poznań - ul. Szwajcarska 14 lokal CH M1 - CUK

Zobacz swoje polisyZobacz swoje polisy
Obniż cenę punktami PAYBACKObniż cenę punktami PAYBACK
Zapłać używając terminalaZapłać używając terminala
Zapłać kartąZapłać kartą
Zyskaj zniżki i bonusyZyskaj zniżki i bonusy

Adres

ul. Szwajcarska 14 lokal CH M1

61-285 Poznań

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Sobota 9:00-21:00

Niedziela 10:00-20:00

Kontakt

tel. 61-897-67-91tel. 506-938-455tel. 506-938-634

email: poznan4@cuk.pl

Informacje dodatkowe:

Pracujemy zdalnie! Skontaktuj się z nami telefonicznie lub napisz mail.

Opinie Klientów o placówce z Google

Ryszard Lubinski

Ubezpieczam samochód oraz mieszkanie w punkcie CUK w M 1 od momentu utworzenia tego punktu. Zawsze była tam miła i fachową obsluga. Zarówno Pani Julia jak i pani Ania zasługują na najwyższą ocenę swojej pracy. Zawsze miłe, uprzejme, trafnie i szybko służące poradą. Nie było dla nich nigdy problemem znalezienie najkorzystniejszej dla mnie oferty. Gratuluję firmie CUK takich pracownic. Możecie być z nich dumni.

Marta Kowalczyk

Również serdecznie polecam Panią Anię, pełen profesjonalizm, obsługuje mnie i moja rodzine od wielu lat. Bardzo duża wiedza na temat ubezpieczeń. Od razu da się odczuć, że posiada duże doświadczenie w tym co robi.

Hubert Dembowski

Świetna obsługa, kompetentny człowiek a do tego przesympatyczny. Mam na myśli Pana Trajana. Dobierze ubezpieczenie zgodnie z preferencjami, doradzi laikowi za co warto dopłacić żeby ubezpieczenie było naprawdę kompleksowe, wytłumaczy wszelkie wątpiwości. Pełen profesjonalizm. Mam nadzieję, że kolejnym razem również trafię na tego człowieka.

Piotr Becela

Niestety z roku na rok jakość obsługi spada. Byleby tylko odgwizdać klienta i następny. Ponadto przez nieuwagę albo celowe działanie agentów w tym miejscu miałem ostatnio problemy ze źle wystawioną polisą. Może jest tu po drodze ale na pewno nie jest tu profesjonalnie.

Agnieszka Mazurek

Polecam punkt. Niedawno ubezpieczaliśmy dom u pana Trajana. Rzetelna i miła obsługa. Na pewno wrócimy.

UWAGA! 

Doradcy w placówkach CUK działają z zachowaniem wszelkich możliwych zasad bezpieczeństwa
i ochrony przed COVID-19.

Polisę kupisz bezpośrednio u doradcy w placówce lub zdalnie przez telefon. Zapraszamy! 

 

Chcesz znaleźć najlepsze ubezpieczenie, nie marnując czasu na poszukiwania? W CUK Ubezpieczenia w Poznaniu przygotowaliśmy coś dla Ciebie!

Zgromadziliśmy kompleksową ofertę 30 Towarzystw, aby wybrać najkorzystniejsze rozwiązanie. W CUK Ubezpieczenia znajdziesz nie tylko polisy komunikacyjne (OC/AC, Assistance), ale także zdrowotne, na życie, podróżne, rolne i transportowe. Obsługujemy klientów indywidualnych i firmy.

Dzięki autorskiemu kalkulatorowi ubezpieczeń w kilka minut porównamy dla Ciebie polisy, których potrzebujesz. Profesjonalny doradca pomoże Ci wybrać wariant ubezpieczenia i jego zakres. Ponadto, przedstawi Ci szczegółowe koszty polisy, abyś mógł wybrać produkt dopasowany do Twojego budżetu.

Wpadnij do CUK Ubezpieczenia w Poznaniu przy ul. Szwajcarskiej 14 w Centrum Handlowym M1. Przed budynkiem czeka na Ciebie duży parking dla klientów.

Czekamy na Ciebie od poniedziałku do soboty w godz. 9:00-21:00 oraz w niedziele handlowe w godz. 10:00-20:00.

Skontaktuj się z nami:

Zamów rozmowę lub zadzwoń: 22 33 00 300
Znajdź placówkę
Zapytaj o ubezpieczenie Odpowiemy najszybciej, jak to możliwe
Sprawdź OC/AC na autobez wychodzenia z domu.
keyboard_arrow_up