Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

Ubezpieczenia
Poznań - ul. Murawa 23/2 - CUK

Zobacz swoje polisyZobacz swoje polisy
Obniż cenę punktami PAYBACKObniż cenę punktami PAYBACK
Zapłać używając terminalaZapłać używając terminala
Zapłać kartąZapłać kartą
Zyskaj zniżki i bonusyZyskaj zniżki i bonusy

Adres

ul. Murawa 23/2

61-655 Poznań

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 9:00-18:00

Sobota 10:00-13:00

Kontakt

tel. 61-825-90-95tel. 506-938-224tel. 506-938-303tel. 515-031-081

email: poznan1@cuk.pl

Opinie Klientów o placówce z Google

Radek Smolen

Fachowe doradztwo , wizyta uproszczona do minimum, krótko zwięźle i na temat . zdecydowanie polecam

Gregor

Szybko i sprawnie załatwiona sprawa ubezpieczenia pojazdu (obowiązkowe OC).

Doradcy w placówkach CUK działają z zachowaniem wszelkich możliwych zasad bezpieczeństwa
i ochrony przed COVID-19.

Polisę kupisz bezpośrednio u doradcy w placówce lub zdalnie przez telefon. Zapraszamy!

Przy rejestracji nowego samochodu warto odwiedzić placówkę CUK w Poznaniu mieszczącą się tuż przy Wydziale Komunikacji – na ul. Murawa 23 (Winogrady) i dopełnić wszystkich formalności związanych z ubezpieczeniem pojazdu zarówno w zakresie OC jak i autocasco. Przy placówce znajduje się kilkanaście miejsc parkingowych. Naszym klientom, którzy są szczęśliwymi posiadaczami nowego samochodu oprócz np. przepisania polisy OC poprzedniego właściciela, pomagamy w wymianie tablic rejestracyjnych wręczając komplet nowych ramek do ich mocowania.

W każdym z nich pracują profesjonalni Doradcy Ubezpieczeniowi, posiadający szeroką wiedzę na temat oferowanych produktów takich jak OC – ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, Autocasco, NNW, Assistance czy popularnych „travelek”, potrafiący pomóc w najbardziej skomplikowanych sprawach i wyjaśnić zawiłości terminologii ubezpieczeniowej. Zaletą zakupu polisy za naszym pośrednictwem jest uzyskanie informacji o składce, jaką proponuje aż 30 Towarzystw Ubezpieczeniowych. Dzięki wykorzystaniu autorskiego systemu informatycznego Doradca szybko i precyzyjnie wylicza cenę ubezpieczeń OC, AC oraz całych pakietów i pomogą wybrać najatrakcyjniejszą ofertę. Znalezienie najtańszego OC czy taniego autocasco w dobrym wariancie zajmuje przeciętnie 5-10 minut. W naszych biurach można kupić także polisę na życie, polisę turystyczną oraz ubezpieczenia domu lub mieszkania.

Placówki CUK Ubezpieczenia w Poznaniu otwarte są w dogodnych godzinach - od 8.00 do 18.00, dodatkowo każda placówka czynna jest w soboty, od godziny 10.00 do 13.00. W trosce o wygodę umożliwiamy opłacenie zakupionych polis przy użyciu karty płatniczej.

Sprawdź, jak dużo można zaoszczędzić na ubezpieczeniu własnego samochodu. Zapraszamy do konsultacji telefonicznych lub bezpośrednio do placówek CUK w Poznaniu.

 

Skontaktuj się z nami:

Zamów rozmowę lub zadzwoń: 22 33 00 300
Znajdź placówkę
Zapytaj o ubezpieczenie Odpowiemy najszybciej, jak to możliwe
Sprawdź OC/AC na autobez wychodzenia z domu.
keyboard_arrow_up