Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

CUK Ubezpieczenia
ul. Płocka 45, 09-100 Płońsk

Adres

ul. Płocka 45

09-100 Płońsk

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 9:00-17:00

Sobota 9:00-12:00

Kontakt

tel. 23-657-23-67

email: plonsk@cuk.pl

Chcesz tańsze OC/AC w Płońsku?  Teraz to możliwe! W multiagencji CUK Ubezpieczenia w Płońsku wystarczą 2 minuty by wybrać najkorzystniejszą polisę, spośród 30 wiodących ubezpieczycieli. Nie musisz tracić czasu na  szukanie najlepszych ofert w wielu miejscach. Pomożemy Ci wybrać polisę najbardziej dopasowaną do Twoich potrzeb, zarówno pod względem zakresu ochrony jak i ceny.

W naszej ofercie, oprócz polis komunikacyjnych: OC, AC, NNW, Assistance, posiadamy również ubezpieczenia mieszkań, domów, zdrowotne, osobowe, turystyczne, rolne oraz dla firm. Przychodząc do CUK Ubezpieczenia w Płońsku gwarantujemy Ci miłą i fachową obsługę. Wszystkie ubezpieczenia  możesz rozłożyć na 11 rat. Możliwa jest również płatność kartą. Dla Waszych pociech dostępny jest kącik zabaw, aby mogły miło spędzić czas podczas podpisywania polisy.

Dodatkowo, do każdej polisy dostaniesz Pakiet Pomocy Prawnej GRATIS!

CUK Ubezpieczenia w Płońsku mieści się przy ul. Płockiej 45, w pobliżu Wydziału Komunikacji. Biuro czynne jest od poniedziałku do piątku, w godzinach 9.00-17:00 oraz w soboty, od godziny 9.00 do 12.00. Wszystkim klientom służymy pomocą telefonicznie oraz za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Zapraszamy serdecznie!

 

Twoja lokalizacja

Wpisz miejscowość lub użyj geolokalizacji

Placówka ul. Płocka 45, 09-100 Płońsk

Skontaktuj się z nami:

Zamów rozmowę lub zadzwoń: 22 33 00 300
Znajdź placówkę
Zapytaj o produkt lub współpracę Odpowiemy najszybciej, jak to możliwe
Sprawdź OC/AC na autobez wychodzenia z domu.