Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

Ubezpieczenia
Płock - ul. Gierzyńskiego 17 - CUK

Zobacz swoje polisyZobacz swoje polisy
Obniż cenę punktami PAYBACKObniż cenę punktami PAYBACK
Zapłać używając terminalaZapłać używając terminala
Zapłać kartąZapłać kartą
Zyskaj zniżki i bonusyZyskaj zniżki i bonusy

Adres

ul. Gierzyńskiego 17

09-407 Płock

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 8:00-17:00

Kontakt

tel. 24-231-61-61tel. 506-937-282tel. 516-637-788

email: plock3@cuk.pl

Opinie Klientów o placówce z Google

Agnieszka Kwiatkowska

Szybko i bezproblemowo. Można najpierw wszystkiego dowiedzieć się telefonicznie i przyjechać na minimum formalności. Polecam Panią Monike - zawsze szuka najlepszej opcji i dokładnie wyjaśnia praktyczne różnice pomiędzy nimi (dla laika często to nieoczywiste). No i nadal finansowo najkorzystniej.

Mirsi Ger

Polecam p.Monikę. Jestem dość wymagającym klientem i to była pierwsza wizyta w CUK na Gierzyńskiego. Miałem dotąd stałego agenta z PZU, ale to przeszłość. Świeżość, energia, duża wiedza i optymistyczne podejście do sprawy. Poza tym już otrzymałem zapewnienie na wcześniejsze przygotowanie kolejnego ubezpieczenia. Zaangażowanie poszukiwaniu oferty sprawia, że będę częstym gościem u p. Moniki.

Monika Grabska

Bardzo polecam placówkę, w szczególności opiekuna klienta p. Monikę Wolską. Duża wiedza merytoryczna i jak najlepsze dopasowanie oferty do konkretnego klienta. Obecnie cała rodzina korzysta z ubezpieczeń wybranych przez p. Monikę, które okazały się najtrafniejsze z dotychczasowych. Dodatkowo bardzo uprzejme podejście do klienta, cierpliwość i zaangażowania. Będziemy na pewno stałymi klientami.

KSwiatek 94

Polecam ubezpieczenia w cuk. Najkorzystniejsze cenowo oferty nie tylko ubezpieczeń komunikacyjnych. Z pomocą pani Moniki Wolskiej po zaistnieniu szkody bardzo sprawne i zadowalające postepowanie. Zawsze chętna do pomocy i udzielania niezbednych informacji.

Danuta Górecka

Polecam! Brak kolejek, miła atmosfera, i w końcu wiem co zawiera moje ubezpieczenie, a trzeba przyznać, że nie znam się na tym wcale. Pozdrawiam Panie z CUK.

Doradcy w placówkach CUK działają z zachowaniem wszelkich możliwych zasad bezpieczeństwa
i ochrony przed COVID-19.

Polisę kupisz bezpośrednio u doradcy w placówce lub zdalnie przez telefon. Zapraszamy!

W multiagencji CUK Ubezpieczenia w Płocku znajdziesz szeroką gamę produktów ubezpieczeniowych. Wspólnie z naszym doradcą wybierzesz polisę odpowiadającą Twoim potrzebom.

CUK Ubezpieczenia w Płocku przy ul. Gierzyńskiego 17 współpracuje z 30 Towarzystwami, a ich bogata oferta jest do Twojej dyspozycji w naszej placówce. Powiedz doradcy, jakiego ubezpieczenia potrzebujesz, a przygotujemy dla Ciebie porównanie polis dostępnych w naszej bazie. Otrzymasz przejrzyste zestawienie z najkorzystniejszymi polisami. Nasz doradca przedstawi Ci różne warianty i ceny składek.

Przygotowaliśmy dla Ciebie ubezpieczenia komunikacyjne (OC/AC, Assistance), mienia (domu, mieszkania), życia i zdrowia. W naszej ofercie znajdziesz polisy turystyczne, NNW, firmowe i rolne.

Nasza placówka w Płocku znajduje się obok marketu Biedronka blisko Wydziału Komunikacji - po zarejestrowaniu auta dojedziesz do nas w kilka minut i od ręki kupisz ubezpieczenie!

Odwiedź nas w CUK Ubezpieczenia od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-17:00. Zapraszamy!

Skontaktuj się z nami:

Zamów rozmowę lub zadzwoń: 22 33 00 300
Znajdź placówkę
Zapytaj o ubezpieczenie Odpowiemy najszybciej, jak to możliwe
Sprawdź OC/AC na autobez wychodzenia z domu.
keyboard_arrow_up