Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

Ubezpieczenia
Ozorków - plac Jana Pawła II 11 - CUK

Zobacz swoje polisyZobacz swoje polisy
Obniż cenę punktami PAYBACKObniż cenę punktami PAYBACK
Zapłać używając terminalaZapłać używając terminala
Zapłać kartąZapłać kartą
Zyskaj zniżki i bonusyZyskaj zniżki i bonusy

Adres

plac Jana Pawła II 11

95-035 Ozorków

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 9:00-17:00

Sobota 10:00-13:00

Kontakt

tel. 42-718-10-08tel. 512-155-060

email: ozorkow@cuk.pl

Opinie Klientów o placówce z Google

Jacek Janczak

Śliczne Panie i fachowa obsługa. Zawsze pomogą wybrać najlepszy pakiet plus konkurencyjne ceny. Polecam. Ubezpiecz am pojazdy tam od lat

Artur Krawczyk

Najlepiej. Bardzo progesjonalna obsługa, doradztwo i w efekcie dobrze dobrane ubezpieczenie, do indywidualnych potrzeb klienta. Polecam!

Alicja Krawczyk

Bardzo staranny indywidualny dobór ubiezpieczen i doradztwo. Polecam wszystkim, szczególnie osobom, które są słabo zorientowane w temacie, bo otrzymają najlepsze ubezpieczenie jakie pasuje do ich sytuacji, zwłaszcza u właścicielki.

Jarosław Szefel

Jestem zadowolony że tam poszedłem,zaoszczędziłem kilka stówek

Tomasz Skonieczny (Skoko)

Nie ma lepszych w tym mieście! Mają tam ubezpieczenie na wszystko!

Doradcy w placówkach CUK działają z zachowaniem wszelkich możliwych zasad bezpieczeństwa
i ochrony przed COVID-19.

Polisę kupisz bezpośrednio u doradcy w placówce lub zdalnie przez telefon. Zapraszamy!

W multiagencji CUK Ubezpieczenia w Ozorkowie najtaniej i najpewniej ubezpieczymy Twój samochód (OC i AC, NNW, Assistance), majątek (mieszkanie lub dom), życie, podróż a nawet firmę. Porównamy oraz profesjonalnie doradzimy także przy wyborze najkorzystniejszej polisy oferowanej przez aż 30 Towarzystw!

W placówce CUK Ubezpieczenia w Ozorkowie spotkasz się z miłą i kompetentną obsługą. Z nami zawsze będziesz miał pewność, że przypomnimy Ci o kończącym się terminie ochrony ubezpieczeniowej czy zbliżającym się terminie zapłaty kolejnej raty składki OC lub Autocasco. Służymy również pomocą w tematach dotyczących zgłoszenia szkody, wystawienia zaświadczenia za przebieg ubezpieczenia oraz w sprawach związanych z kupnem lub sprzedażą pojazdu.

Siedziba CUK w Ozorkowie mieści się w samym centrum miasta, na placu Jana Pawła II 11, zaledwie 300 m od wydziału komunikacji. Nasze biuro czynne jest od poniedziałku do piątku, w godzinach 9.00-17.00 oraz w soboty, od godziny 10.00 do 13.00. Zmotoryzowanym zapewniamy miejsca parkingowe, na których można bezpiecznie pozostawić własne auto.

Zapraszamy!

 

Skontaktuj się z nami:

Zamów rozmowę lub zadzwoń: 22 33 00 300
Znajdź placówkę
Zapytaj o ubezpieczenie Odpowiemy najszybciej, jak to możliwe
Sprawdź OC/AC na autobez wychodzenia z domu.
keyboard_arrow_up